e-mail: skola@oasoslouny.cz; tel.: +420 415 655 489; tel.: +420 739 477 561 (nelze přepojit)

Nejlepší studenti cizích jazyků

V listopadu a lednu proběhlo na naší škole několik soutěží v cizích jazycích. Nejprve se vybraní žáci zúčastnili mezinárodní on-line soutěže Best in English, která proběhla na konci listopadu. Svůj bodový zisk studenti viděli ihned po odeslání výsledků, nicméně celkové vyhodnocení a statistiky byly pro organizátory časově náročnější, neboť se této soutěže zúčastnilo celkem 624 středních škol z 25 států. Nejlepších výsledků na naší škole dosáhli se shodným počtem bodů Adriana Miková (OAK3) a Štěpán Šedivý (STR3), třetím nejlepším se stal Alexander Rusó (STR2). Stojí za zmínku, že naše škola se umístila na 7. místě mezi středními školami Ústeckého kraje.

Minulý týden proběhla školní kola olympiád v anglickém a německém jazyce. V anglickém jazyce se na 1. místě umístil Martin Říha (OAK3), na 2. místě skončil Aleš Javorský (OAK2) a 3. místo obsadila Adriana Miková (OAK3).

Olympiáda v německém jazyce byla rozdělena do dvou kategorií. Nejlepším studentem v kategorii 1. ročníky se stal Daniel Neumann (OAK1), na 2. místě skončila Eliška Arnoštová (VSP1) a na 3. místě Aneta Rusóová (VSP1). V kategorii 2. a 3. ročníky se nejlépe umístila Tereza Spěváková (OAK3), na 2. místě Zuzana Zulová (OAK3) a na 3. místě Vojtěch Schlögl (OAK2).

Všem studentům gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů ve studiu cizích jazyků.