e-mail: skola@oasoslouny.cz; tel.: +420 415 655 489; tel.: +420 739 477 561 (nelze přepojit)

LVVK

Letošní lyžařský kurz (12. 1. – 17. 1. 2020), původně plánovaný do Krušných hor, se vlivem nedostatečných sněhových podmínek nekonal na Plešivci, ale na Černé hoře.

Hotel Černá bouda nám poskytl  velmi dobré podmínky pro naše studenty – kvalitní stravu s pitným režimem, vkusně vybavené pokoje s výhledem přímo na dominantu Krkonoš – Sněžku.

Počasí nám vcelku přálo, a tak po prvním mlhavém dni přišlo slunečné počasí, které vydrželo až do konce našeho  výcviku. První ročníky prošly rozšiřujícím výcvikem lyžařské a snowboardové metodiky, druhé a třetí ročníky se zdokonalovaly ve svých již naučených schopnostech a dovednostech jízdy.

Výcvik byl veden v největším lyžařském resortu v Čechách (SKI AREÁL – ČERNÁ HORA), kde se nachází několik sjezdovek různých náročností a délek, které jsou vzájemně propojeny s ostatními skiareály.

Naši studenti se dokázali pohybovat po všech typech sjezdovek včetně Černohorského expressu, který skýtal nejdelší trať (2600 m) s největší obtížností. Věříme, že se do těchto míst budeme rádi vracet!