e-mail: skola@oasoslouny.cz; tel.: +420 415 655 489; tel.: +420 739 477 561 (nelze přepojit)

Piškvorky a šachy

Dne 7. 10. 2022 se na naší škole uskutečnily hned dva turnaje. Piškvorky a šachy. Piškvorkáři byli velice dobří a tak v některých hrách využili skoro celé vymezené hrací pole. První čtyři místa obsadili žáci třídy OAK3: Gabriel Nejedlý, Bohdan Matviienko, Filip Kopecký a Václav Lapka. Pátým postupujícím se stal Miroslav Kozák z VSP2.

Poté začal turnaj v šachách, kterého se zúčastnilo 18 soutěžících. Hráči byli stejně dobří jako v piškvorkách a bylo těžké získat vítězný bod. Ale čtyři nejlepší to dokázali a tím si zajistili postup do okresního kola. Mezi ně patří Nikola Partyková – OAK1, Václav Chujac – EKL2, Adam Czervoniak – VSP1 a Feliks Kazuk – STR1.

Vítězům gratulujeme a všem přejeme mnoho úspěchů v dalším soutěžním zápolení.