e-mail: skola@oasoslouny.cz; tel.: +420 415 655 489; tel.: +420 739 477 561 (nelze přepojit)

Piškvorky a šachy

Dne 1. 10. 2021 se na naší škole uskutečnily hned dva turnaje. Piškvorky a šachy.

Piškvorkáři byli velice dobří, v některých hrách využili skoro celé vymezené hrací pole. Vítězem se stal Gabriel Nejedlý z OAK2, který ve finále porazil Miroslava Kozáka z OAK4, třetí místo vybojovala Adéla Šornová z VSP2, čtvrté místo patří zaslouženě Tomáši Honzovi ze STR4 a páté místo obsadil Václav Lapka z OAK2.

Poté začal turnaj v šachách, kterého se zúčastnilo 26 soutěžících. Hráči byli stejně dobří jako v piškvorkách a bylo těžké získat vítězný bod. Ale čtyři nejlepší to dokázali a tím si zajistili postup do okresního kola. Mezi ně patří Václav Fiedler – OAK4, Jan Moule – OAK4, Jan Michajlov – STR4 a Jan Polák – STR3.

Vítězům gratulujeme a všem přejeme mnoho úspěchů v dalším soutěžním zápolení.