e-mail: skola@oasoslouny.cz; tel.: +420 415 655 489; tel.: +420 739 477 561 (nelze přepojit)

Piškvorky a šachy

Dne 27. 9. 2019 se na naší škole uskutečnily hned dva turnaje. Piškvorky a šachy. Piškvorkáři byli velice dobří a tak v některých hrách využili skoro celé vymezené hrací pole. Vítězem se stal Lukáš Blaževič ze STR4, který ve finále porazil Pavla Vidličku z OAK4, třetí místo vybojoval Petr Kolovratník z EKL3, čtvrté místo patří zaslouženě Miroslavu Kozákovi z OAK2 a páté místo obsadil Lukáš Šedivý ze STR2.

Poté začal turnaj v šachách, kterého se zúčastnilo 22 soutěžících. Hráči byli stejně dobří jako v piškvorkách a bylo těžké získat vítězný bod. Ale pět nejlepších to dokázalo a tím si zajistili postup do okresního kola. Mezi ně patří Petr Kolovratník – EKL3, Václav Fiedler – OAK2, Jan Michajlov – STR2, Kryštof Diviš – OAK4 a Daniel Gezedinov VSP4.

Vítězům gratulujeme a všem přejeme mnoho úspěchů v dalším soutěžním zápolení.