e-mail: skola@oasoslouny.cz; tel.: +420 415 655 489; tel.: +420 739 477 561 (nelze přepojit)

Piškvorky a šachy

Dne 17. 10. 2014 se na naší škole uskutečnily hned dva turnaje. Piškvorky a šachy. Piškvorkáři byli velice dobří a tak v některých hrách využili skoro celé vymezené hrací pole. Vítězem se stal Jaroslav Fux, který ve finále porazil Vladimíra Bartoše (oba EKL4), o třetí místo se dělí Jan Danko z OAK1 a Jakub Vondráček z EKL1. Pátým postupujícím do regionálního kola je Lukáš Chocholouš z OAK4.

Poté začal turnaj v šachách, kterého se zúčastnilo 24 soutěžících. Hrálo se pět kol po 20 minutách. Někomu ten čas na výhru stačil, naopak někomu ne. Hráči byli stejně dobří jako v piškvorkách a bylo těžké získat vítězný bod. Ale čtyři nejlepší to dokázali, vyhráli čtyřikrát nad svými soupeři a tím si zajistili postup do okresního kola. Mezi ně patří Jaroslav Fux – EKL4, Martin Lacina – EKL2, Václav Láda – STR2 a Patrik Perský – STR3.

Nechyběly ani naše paní učitelky pí. Nováková a pí. Milková

Oba turnaje jsme si všichni velice užili a těšíme se na další rok, kdy se budou opakovat.

Napsaly: Brožová, Karpíšková, EKL3