e-mail: skola@oasoslouny.cz; tel.: +420 415 655 489; tel.: +420 739 477 561 (nelze přepojit)

Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku a hip hopu 2013

[singlepic id=4323 w=150 h=112 float=left]Reprezentanti České republiky ve sportovním aerobiku, fitness a hip hopu získali v kategorii dospělých na FISAF mistrovství Evropy v Belgii 4 zlaté medaile. Královnou evropského aerobiku se stala Kristýna Zahradníčková z Aerobik klubu Louny studentka OA a SOŠ gen. F.Fajtla, Louny.

Do Belgie zavítalo přes 700 závodníků z celé Evropy i daleké Austrálie. Jednalo se o otevřené mistrovství Evropy neboli „open“, při kterém se závodů můžou zúčastnit i země za hranicí Evropy. V individuálních kategoriích žen skončily Češky na dvou nejvyšších místech. Reprezentantka Kristýna Zahradníčková, která teprve letos bojovala v seniorské kategorii, získala zlatou medaili. V těsném závěsu na druhém místě skončila známá závodnice Denisa Barešová.

Ve tříčlenných týmech se dostala na nejvyšší příčku opět Kristýna Zahradníčková. Halou se tak rozezněla česká státní hymna na počest i jejich prvního místa. Na stupně vítězů je doprovodily ještě další dvě české výpravy ze Sport Academy Kladno a z Corridoru.

FISAF International European Fitness and Hip Hop Unite Championships 2013 – výsledky senior