e-mail: skola@oasoslouny.cz; tel.: +420 415 655 489; tel.: +420 739 477 561 (nelze přepojit)

Lehkoatletické závody středních škol „Pohár Corny“

V  Meziboří  se 21. 9. 2017 konal tradiční lehkoatletický závod středních škol Pohár  Corny. Kromě nás bylo přihlášeno ještě dalších devět družstev chlapců a šest družstev dívek. Chladné počasí  vyžadovalo  od  zúčastněných žáků zvýšené nároky na  jejich  fyzickou výkonnost. Přesto si žáci dokázali poradit a na sportovní ploše byly k vidění výborné výkony.

V pořadí družstev obsadily dívky 3. místo, za zmínku  stojí  i  pěkný  výkon Simony Šárové, která obsadila mezi 14 soupeřkami  třetí  místo ve vrhu koulí výkonem 9, 02 m.

O stupeň výš skončilo družstvo  chlapců , které dokázalo posbírat  body,  jež bohatě stačily na 2. místo.  Všichni  žáci podávali vynikající výkony,  zejména Marcel  Bolefo  ve skoku do výšky s výkonem 168 cm a Jakub Vondráček v běhu na 1500 m v čase 5:09 min. Druhé místo je úspěchem, toto družstvo má perspektivu a už příští rok může zabojovat o celkové vítězství.

Poděkování patří všem závodníkům za důstojnou reprezentaci školy.