Přehled akcí: školní rok 2017/18

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(Pá)
 

 

Prázdniny

ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE3, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR1

 
4.9.
(Po)
 

7:50- 8:35

Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018

EKL3, EKL4, OAK2, OAK3, OAK4, STR2, STR3, STR4, VSP2, VSP3, VSP4
Hyláková Miroslava, Karfíková Petra, Karfíková Petra, Kernerová Iris, Kernerová Iris, Kuhnová Jaroslava, Nováková Radka, Nováková Radka, Nováková Miluše, Nováková Miluše, Zikmundová Helena

9:30-10:30

Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018

EKL1, OAK1, STR1, VSP1
Drbohlavová Lenka (EKL1), Jakešová Martina (OAK1), Myšková Monika (VSP1), Myšková Monika (VSP1)
A

 
5.9.
(Út)
 

7:50-11:15

Třídnické práce
Školení BOZP a PO

EKL1, EKL3, EKL4, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4

 
8.9.
(Pá)
 

 

Písemné ZZ

 

 
11.9.
(Po)
 

 

Praktické ZZ

 

 

Praktické MZ

 

 
12.9.
(Út)
 

 

Praktické ZZ

 

 

SVĚTLUŠKA

OAK3
Hyláková Miroslava (OAK3)

 
13.9.
(St)
 

 

Praktické ZZ

 

 
15.9.
(Pá)
 

9:40-11:15

Příprava na Corny

Hnátek Jakub
HA-2

 
18.9.
(Po)
 

 

Ústní MZ

 

 
21.9.
(Čt)
 

 

Atletické závody "CORNY 2017"

Verunáčová Jana

 
22.9.
(Pá)
 

 

ŠKOLNÍ KOLO ŠACHY A PIŠKVORKY

Myšková Monika, Nováková Miluše
O19

 
29.9.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE3, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR1

 
11.10.
(St)
 

9:00-11:00

NÁŠ SVĚT

EKL1, EKL3, OAK1, OAK2, OAK3, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3
Drbohlavová Lenka (EKL1), Hyláková Miroslava (OAK3), Jakešová Martina (OAK1), Karfíková Petra (VSP2), Karfíková Petra (VSP2), Kuhnová Jaroslava (OAK2), Myšková Monika (VSP1), Myšková Monika (VSP1), Zikmundová Helena (VSP3)

11:45-12:30

Městská knihovna

STR1, VSP1
Karfíková Petra (VSP1)

 

BÍLÁ PASTELKA

 

 
12.10.
(Čt)
 

10:30-11:15

Burza práce

EKL4, OAK4, STR4, VSP4
Bouda Miloslav, Sejáková Jarmila (VSP4)

 
17.10.
(Út)
 

11:45-12:30

Městská knihovna

OAK1
Karfíková Petra (OAK1)

 

Ekonomický tým

Drbohlavová Lenka

 

NUV Praha

Kuhnová Jaroslava

 
18.10.
(St)
 

 

KRITICKÉ MYŠLENÍ

Drbohlavová Lenka, Karfíková Petra, Verunáčová Jana, Zabloudilová Martina, Zelenková Soňa, Zikmundová Helena

 
24.10.
(Út)
 

 

VZDĚLÁVÁNÍ 2018

 

 

ŘEDITELSKÉ VOLNO

EKL1, EKL3, EKL4, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4

 
25.10.
(St)
 

 

ŘEDITELSKÉ VOLNO

ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE3, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR1

 
2.11.
(Čt)
 

10:00-11:00

Webinář červená stužka

EKL1, OAK1
Jakešová Martina (OAK1)
O16

 
10.11.
(Pá)
 

 

Turnaj - basket

Hnátek Jakub

 
13.11.
(Po)
 

8:40-10:25

Výběrové zjišťování výsledků žáků 2. ročníku středních škol

STR2, VSP2
Peterková Jitka (VSP2)
O16

11:45-15:00

BURZA VŠ - Žatec

 

12:35-14:10

Výběrové zjišťování výsledků žáků 2. ročníku středních škol

OAK2
Peterková Jitka (OAK2)
O16

 
20.11.
(Po)
 

12:35-13:20

OLYMPIÁDA ČJL
ŠKOLNÍ KOLO

Karfíková Petra
O17

13:25-14:10

OLYMPIÁDA ČJL
ŠKOLNÍ KOLO

Hyláková Miroslava
O17

 

PIŠKVORKY - Podbořany

Myšková Monika

 

Odborná praxe OAK4

OAK4
O12

 

MPP
Schůzka školních metodiků prevence ZŠ a SŠ Lounska a Žatecka

Jakešová Martina

 
21.11.
(Út)
 

 

BALLARE
taneční festival, dobrovolníci

 

 

Odborná praxe OAK4

OAK4
O12

 
22.11.
(St)
 

11:45-14:10

Milada

EKL3, EKL4, OAK2, OAK3, STR2, STR3, STR4, VSP2, VSP3, VSP4
Hyláková Miroslava (OAK3), Jakešová Martina (EKL4), Karfíková Petra (VSP2), Kuhnová Jaroslava (OAK2), Nováková Miluše (VSP3), Sejáková Jarmila (VSP4), Zabloudilová Martina (EKL3)

 

Odborná praxe OAK4

OAK4
O12

 
23.11.
(Čt)
 

 

Seminář "O holocaustu" - Terezín

Zabloudilová Martina

 

Celorepubliková sbírka pro Svaz tělesně postižených v Lounech

VSP2

 

Odborná praxe OAK4

OAK4
O12

 

ŠACHY - POSTOLOPRTY

Hnátek Jakub

 
24.11.
(Pá)
 

 

Seminář "O holocaustu" - Terezín

Zabloudilová Martina

 

Odborná praxe OAK4

OAK4
O12

 
25.11.
(So)
 

 

Seminář "O holocaustu" - Terezín

Zabloudilová Martina

 
26.11.
(Ne)
 

 

Seminář "O holocaustu" - Terezín

Zabloudilová Martina

 
30.11.
(Čt)
 

7:50- 9:25

Mladý ekonom ústeckého kraje pro ZŠ

Drbohlavová Lenka, Kuhnová Jaroslava, Zelenková Soňa
O17

9:40-13:20

Mladý ekonom ústeckého kraje pro ZŠ

Drbohlavová Lenka, Kuhnová Jaroslava, Zelenková Soňa
O12, O13

Zpracováno v systému Bakaláři