Přehled akcí: školní rok 2016/17
Termín |
Akce |
Účastní se |
|
|
Mariana |
|
Praktická maturitní zkouška |
|
|
Marie |
16:00-18:00 |
Třídní schůzky 1. ročníků |
OAK1, STR1, VSP1 |
|
Ústní maturitní zkoušky |
|
|
|
SVĚTLUŠKA |
OAK2 |
|
|
Jolana |
|
Atletické závody CORNY v Bílině |
Verunáčová Jana |
|
Ústní závěrečné zkoušky |
|
|
|
Zita |
13:00-18:00 |
Adapťák |
STR2, VSP2 |
|
Oleg |
13:00-18:00 |
Adapťák |
OAK1 |
|
Studentské volby |
|
|
|
Darina |
13:00-18:00 |
Adapťák |
VSP1 |
|
Soutěž Ekonomický tým 2016 Chomutov |
Drbohlavová Lenka |
|
|
Berta |
7:50-12:30 |
Piškvorky a šachy |
Myšková Monika, Nováková Miluše |
|
Jonáš |
13:00-18:00 |
Adapťák |
STR1 |
|
Studium UK Praha |
Myšková Monika |
|
|
Michal |
|
Ředitelské volno |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE2, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR3 |
|
Jeroným |
|
Ředitelské volno |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE2, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR3 |
|
Bohumil |
8:40-12:00 |
PORAĎ RADNÍM |
Karfíková Petra |
|
František |
9:40-11:00 |
Poraď radním |
EKL3, EKL4, OAK3, OAK4, STR3, STR4, VSP3, VSP4 |
|
Justýna |
|
Studium UK Praha |
Myšková Monika |
|
Marcel |
9:00-10:15 |
STACIONÁŘ - FESTIVAL MALÝCH DIV. FOREM |
EKL2, OAK2, STR2, VSP2 |
|
Vendelín |
9:40-11:15 |
Webinář Červená stužka |
STR3, VSP3 |
9:40-11:15 |
Webinář Červená stužka |
EKL3, OAK3 |
|
|
Nina |
9:40-11:15 |
Poraď radním |
Karfíková Petra |
9:40-11:15 |
Poraď radním |
STR3, VSP2 |
|
|
Okresní kolo soutěže v piškvorkách Podbořany |
Myšková Monika |
|
|
Beáta |
7:50- 8:35 |
Poraď radním |
STR3, VSP2 |
7:50- 8:35 |
Poraď radním |
Karfíková Petra, Vágnerová Simona |
|
|
10:30-11:15 |
A - GIGA |
EKL2, EKL3, OAK2, OAK3, STR2, STR3, STR4, VSP2, VSP3, VSP4 |
|
Saskie |
7:50- 8:35 |
Sebeprezentování |
EKL3, OAK3 |
8:40- 9:25 |
Sebeprezentování |
EKL3, OAK3 |
|
|
Bohumír |
|
CISCOM - konzultační seminář pro management škol k MZ 2017 |
Jukl Václav |
|
Albert |
|
PRAXE OAK4 |
OAK4 |
|
Cecílie |
|
PRAXE OAK4 |
OAK4 |
|
Klement |
7:50-10:25 |
PRAXE OAK4 |
OAK4 |
8:40-10:25 |
Jeden svět na školách - Příběhy bezpráví |
EKL2, EKL3, OAK3 |
|
10:30-13:20 |
PRAXE OAK4 |
OAK4 |
|
|
Emílie |
|
Okresní kolo - šachy |
Bouda Miloslav |
|
PRAXE OAK4 |
OAK4 |
|
|
Kateřina |
|
PRAXE OAK4 |
OAK4 |
|
René |
8:40- 9:25 |
Školní kolo olympiády z ČJ |
Jakešová Martina |
9:40-10:25 |
Školní kolo olympiády z ČJ |
Karfíková Petra |
|
10:30-11:15 |
Školní kolo olympiády z ČJ |
Hyláková Miroslava |
|
|
Zina |
|
VZDĚLÁVÁNÍ 2017 |
|
|
Ondřej |
10:30-11:15 |
Angličtinář roku |
Kernerová Iris |
|
ŠKODA AUTO a.s. Mladá Boleslav |
STR4 |
|
|
Ambrož, Benjamín |
|
Advent - Annaberg - Buchholz |
Jakešová Martina, Kernerová Iris, Nováková Radka |
|
Květoslava |
9:40-10:25 |
Kaufland |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
Simona |
10:00-11:15 |
KINO - Kůň na balkóně |
EKL2, EKL3, OAK1, OAK2, OAK3, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3 |
|
Lucie |
10:30-11:15 |
Možná spolupráce s ČVUT |
STR1, STR2, STR3, STR4 |
|
Lýdie |
|
Okresní kolo - Florbal Žatec |
Hnátek Jakub |
|
Radan, Radana |
9:40-11:15 |
Webinář HIV |
EKL2, STR2, VSP2 |
9:40-11:15 |
Webinář HIV |
OAK2 |
|
|
Albína |
|
Doškolovací kurz instruktora základního snowboardingu |
Hnátek Jakub |
|
Daniel |
|
Doškolovací kurz instruktora základního snowboardingu |
Hnátek Jakub |
|
Miloslav |
|
Doškolovací kurz instruktora základního snowboardingu |
Hnátek Jakub |
|
Dagmar |
|
Po stopách spisovatelů 19. století |
EKL2 |
|
Natálie |
12:35-13:20 |
Vánoční představení |
EKL2, OAK1, OAK2, STR1, VSP1, VSP2 |
13:25-14:10 |
Vánoční představení |
EKL3, EKL4, OAK3, STR3, STR4, VSP3 |
|
|
Šimon |
|
Sportovní den |
EKL2, EKL3, EKL4, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4 |
|
Čestmír |
|
Lyžařský výcvikový kurz |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana |
|
Vladan |
|
Lyžařský výcvikový kurz |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana |
|
Břetislav |
9:00-12:30 |
Divadelní představení - Souborné dílo W. Shakespeara |
EKL2, OAK2, STR2, VSP2 |
|
Lyžařský výcvikový kurz |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana |
|
|
Bohdana |
|
Lyžařský výcvikový kurz |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana |
|
Ekonomický tým - školení |
Drbohlavová Lenka |
|
|
Pravoslav |
|
Lyžařský výcvikový kurz |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana |
|
Edita |
|
Lyžařský výcvikový kurz |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana |
|
Ctirad |
7:50- 8:35 |
Školní kolo olympiády z německého jazyka |
Kernerová Iris |
13:25-14:10 |
Školní kolo olympiády z německého jazyka |
Jakešová Martina, Kernerová Iris |
|
|
Vladislav |
7:50- 8:35 |
Školní kolo olympiády z anglického jazyka |
Nováková Radka |
12:35-14:10 |
Školní kolo olympiády ve španělském jazyce |
Neubertová Věra, Zikmundová Helena |
|
13:25-14:10 |
Školní kolo olympiády z anglického jazyka |
Kernerová Iris, Zikmundová Helena |
|
|
Ilona |
11:45-15:00 |
NIDV - Školení hodnotitel ústní zkoušky NJ |
Kernerová Iris |
|
Miloš |
|
KRAJSKÉ KOLO VE FLORBALU |
Hnátek Jakub |
|
Robin |
|
STUDIUM |
Myšková Monika |
|
Hynek |
10:00-11:15 |
Beseda s kandidátem na prezidenta ČR Michalem Horáčekem |
EKL2, EKL3, EKL4, OAK2, OAK3, OAK4, STR3, STR4, VSP2, VSP3, VSP4 |
|
NIDV - Školení hodnotitel ústní zkoušky NJ |
Kernerová Iris |
|
|
Apolena |
|
Okresní kolo olympiády v českém jazyce |
Hyláková Miroslava |
|
Jiřina |
14:15-15:00 |
Školní kolo soutěže v psaní na klávesnici |
Kuhnová Jaroslava |
|
Eleonora, Lenka |
10:30-11:15 |
Představení nového oboru Nutriční specialista |
EKL4, OAK4, VSP4 |
|
Petr |
9:40-10:45 |
UJEP Ústí n/Labem |
EKL3, OAK3, VSP3 |
|
Krajské kolo olympiády ve španělském jazyce |
Neubertová Věra |
|
|
Svatopluk |
|
Konzultační semináře pro předsedy zkušebních maturitních komisí |
Bouda Miloslav, Hyláková Miroslava, Kuhnová Jaroslava |
|
Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce Žatec |
Nováková Radka |
|
|
Gabriela |
|
KRAJSKÉ KOLO OLYMPIÁDY NEJ |
Kernerová Iris |
|
Růžena |
|
JARNÍ PRÁZDNINY |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE2, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR3 |
|
Matylda, Rút |
|
JARNÍ PRÁZDNINY |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE2, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR3 |
|
Ida |
|
JARNÍ PRÁZDNINY |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE2, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR3 |
|
Elena, Herbert |
|
JARNÍ PRÁZDNINY |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE2, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR3 |
|
Vlastimil |
|
JARNÍ PRÁZDNINY |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE2, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR3 |
|
Světlana |
9:40-11:15 |
MATEMATICKÝ KLOKAN |
Myšková Monika, Nováková Miluše |
|
Radek |
10:30-11:15 |
ÚP LOUNY |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
Leona |
9:00-10:00 |
JAZYKOVÁ OLYMPIÁDA STŘEDNÍCH ODBORNÝCH ŠKOL |
Jakešová Martina, Kernerová Iris, Nováková Radka, Zikmundová Helena |
10:30-14:15 |
JAZYKOVÁ OLYMPIÁDA STŘEDNÍCH ODBORNÝCH ŠKOL |
Jakešová Martina, Kernerová Iris, Nováková Radka, Zikmundová Helena |
|
|
Gabriel |
|
DEN VODY |
Nováková Miluše |
|
Soňa |
12:35-13:20 |
PREZENTACE FUJIKOKI |
SME3, STR4 |
|
KRAJSKÉ KOLO MČR V GRAF. DOVEDNOSTECH |
Kuhnová Jaroslava |
|
|
Taťána |
9:40-14:10 |
SOUTĚŽ MLADÝ EKONOM ÚSTECKÉHO KRAJE 2017 |
Drbohlavová Lenka |
11:45-13:20 |
SOUTĚŽ MLADÝ EKONOM ÚSTECKÉHO KRAJE 2017 |
Kuhnová Jaroslava |
|
|
Arnošt |
|
POHÁR JOSEFA MASOPUSTA VE FOTBALE |
Hnátek Jakub |
|
Richard |
|
ERASMUS+ |
Blehová P. (OAK1), Drahovzal V. (EKL2), Edelman F. (EKL2), Hájek L. (EKL2), Hanusová K. (OAK1), Komůrková M. (OAK1), Martinovská E. (EKL2), Parma J. (EKL2), Sinuová T. (VSP2), Spišáková M. (EKL2), Šárová S. (OAK1), Zelnická V. (EKL2) |
|
Ivana |
|
ERASMUS+ |
Blehová P. (OAK1), Drahovzal V. (EKL2), Edelman F. (EKL2), Hájek L. (EKL2), Hanusová K. (OAK1), Komůrková M. (OAK1), Martinovská E. (EKL2), Parma J. (EKL2), Sinuová T. (VSP2), Spišáková M. (EKL2), Šárová S. (OAK1), Zelnická V. (EKL2) |
|
Miroslava |
|
ERASMUS+ |
Blehová P. (OAK1), Drahovzal V. (EKL2), Edelman F. (EKL2), Hájek L. (EKL2), Hanusová K. (OAK1), Komůrková M. (OAK1), Martinovská E. (EKL2), Parma J. (EKL2), Sinuová T. (VSP2), Spišáková M. (EKL2), Šašková I. (VSP2), Zelnická V. (EKL2) |
|
PRÁVO - školení |
Nováková Miluše |
|
|
Vendula |
8:40-11:15 |
JEDEN SVĚT NA ŠKOLÁCH |
EKL2, EKL3, OAK1, OAK2, OAK3, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3 |
|
ERASMUS+ |
Blehová P. (OAK1), Drahovzal V. (EKL2), Edelman F. (EKL2), Hájek L. (EKL2), Hanusová K. (OAK1), Komůrková M. (OAK1), Martinovská E. (EKL2), Parma J. (EKL2), Sinuová T. (VSP2), Spišáková M. (EKL2), Šašková I. (VSP2), Zelnická V. (EKL2) |
|
|
Hermína, Heřman |
12:35-14:10 |
BAŤOVA MANAŽERSKÁ OLYMPIÁDA 2017 |
VSP3 |
12:35-14:10 |
BAŤOVA MANAŽERSKÁ OLYMPIÁDA 2017 |
EKL3, OAK3 |
|
|
ERASMUS+ |
Blehová P. (OAK1), Drahovzal V. (EKL2), Edelman F. (EKL2), Hájek L. (EKL2), Hanusová K. (OAK1), Komůrková M. (OAK1), Martinovská E. (EKL2), Parma J. (EKL2), Sinuová T. (VSP2), Spišáková M. (EKL2), Šašková I. (VSP2), Zelnická V. (EKL2) |
|
|
Darja |
16:00-18:00 |
TŘÍDNÍ SCHŮZKY |
EKL2, EKL3, EKL4, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4 |
|
Izabela |
12:00-14:30 |
PÍSEMNÁ PRÁCE SPOLEČNÉ ČÁSTI MZ z ČJL |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
12:35-13:20 |
Školení BOZP MÚ Louny |
Cechlová T. (VSP3), Džurbanová A. (VSP2), Holubcová M. (VSP3), Jandová L. (VSP3), Sinuová I. (VSP2), Sinuová T. (VSP2), Šašková I. (VSP2), Vaňková A. (VSP3) |
|
16:00-18:00 |
TŘÍDNÍ SCHŮZKY |
ARR1, ARR2, ARR3, INS1, INS2, INS3, KRE2, MOV1, MOV2, MOV3, SME1, SME2, SME3, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR3 |
|
|
Julius |
|
PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY 1. TERMÍN |
Karfíková Petra, Kuhnová Jaroslava, Myšková Monika, Sejáková Jarmila |
|
VELIKONOČNÍ TURNAJ |
EKL2, EKL3, OAK1, OAK2, OAK3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3 |
|
|
Aleš |
|
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE2, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR3 |
|
Vincenc |
|
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE2, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR3 |
|
Rudolf |
|
VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE2, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, OAK4, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR3 |
|
Rostislav |
9:40-10:25 |
ISHIMITSU |
STR4 |
12:00-14:00 |
Školní představení historického dramatu MASARYK |
EKL2, EKL3, EKL4, OAK2, OAK3, OAK4, STR2, STR3, STR4, VSP2, VSP3, VSP4 |
|
|
PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY 2. TERMÍN |
Karfíková Petra, Kuhnová Jaroslava, Myšková Monika, Sejáková Jarmila |
|
|
Marcela |
11:45-12:30 |
Úřad práce - Projekt Iniciativa |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
Alexandra |
|
DEN ZEMĚ |
Nováková Miluše |
|
Jiří |
7:50-11:15 |
TŘÍDNICKÁ HOD. - UČEBNICE |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
ODBORNÁ PRAXE |
STR3, VSP2, VSP3 |
|
|
Marek |
|
ODBORNÁ PRAXE |
STR3, VSP2, VSP3 |
|
VYSVĚDČENÍ EKL4 |
EKL4 |
|
|
Oto |
7:50-15:00 |
PRAKTICKÁ MATURITNÍ ZKOUŠKA EKL4 |
EKL4 |
|
POHÁR JOSEFA MASOPUSTA VE FOTBALE |
Hnátek Jakub |
|
|
ODBORNÁ PRAXE |
STR3, VSP2, VSP3 |
|
|
VYSVĚDČENÍ OAK4, STR4, VSP4 |
OAK4, STR4, VSP4 |
|
|
Jaroslav |
7:50-15:00 |
PRAKTICKÁ MATURITNÍ ZKOUŠKA OAK4 |
OAK4 |
|
ODBORNÁ PRAXE |
STR3, VSP2, VSP3 |
|
|
Vlastislav |
7:50-15:00 |
PRAKTICKÁ MATURITNÍ ZKOUŠKA STR4 |
VSP4 |
7:50-15:00 |
PRAKTICKÁ MATURITNÍ ZKOUŠKA STR4 |
STR4 |
|
|
ODBORNÁ PRAXE |
STR3, VSP2, VSP3 |
|
|
Zikmund |
8:00-10:15 |
MATEMATIKA DT |
Hnátek Jakub, Sejáková Jarmila, Zabloudilová Martina |
13:00-14:30 |
ANGLICKÝ JAZYK PP |
Kuhnová Jaroslava, Myšková Monika, Nováková Miluše |
|
|
SMZ - BLOK DT A PP |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
|
ODBORNÁ PRAXE |
STR3, VSP2, VSP3 |
|
|
Alexej |
8:00- 9:15 |
ČESKÝ JAZYK A LITERATURA DT |
Hnátek Jakub, Kuhnová Jaroslava, Myšková Monika, Nováková Miluše, Sejáková Jarmila, Zabloudilová Martina |
12:15-14:30 |
ANGLICKÝ JAZYK PP |
Hnátek Jakub, Kuhnová Jaroslava, Myšková Monika, Nováková Miluše |
|
|
SMZ - BLOK DT A PP |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
|
ODBORNÁ PRAXE |
STR3, VSP2, VSP3 |
|
|
Květoslav |
8:00- 9:30 |
NĚMECKÝ JAZYK PP |
Sejáková Jarmila |
12:15-14:30 |
NĚMECKÝ JAZYK DT |
Sejáková Jarmila |
|
|
SMZ - BLOK DT A PP |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
|
ODBORNÁ PRAXE |
STR3, VSP2, VSP3 |
|
|
Klaudie |
|
ODBORNÁ PRAXE |
STR3, VSP2, VSP3 |
|
SMZ - BLOK DT A PP |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
|
Ctibor |
|
SMZ - BLOK DT A PP |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
Blažena |
|
Příprava k MZ |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
Svatava |
|
Příprava k MZ |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
Pankrác |
|
Příprava k MZ |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
Žofie |
|
Příprava k MZ |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
Odborná praxe |
EKL3, OAK3 |
|
|
Přemysl |
|
Předseda maturitní komise |
Kuhnová Jaroslava |
|
Odborná praxe |
EKL3, OAK3 |
|
|
Ústní maturitní zkoušky |
EKL4 |
|
|
Předseda maturitní komise |
Hyláková Miroslava |
|
|
Ústní maturitní zkoušky |
STR4 |
|
|
Aneta |
|
Předseda maturitní komise |
Kuhnová Jaroslava |
|
Odborná praxe |
EKL3, OAK3 |
|
|
Ústní maturitní zkoušky |
EKL4 |
|
|
Předseda maturitní komise |
Hyláková Miroslava |
|
|
Ústní maturitní zkoušky |
STR4 |
|
|
Nataša |
|
Předseda maturitní komise |
Kuhnová Jaroslava |
|
Odborná praxe |
EKL3, OAK3 |
|
|
Ústní maturitní zkoušky |
EKL4 |
|
|
Ivo |
|
Odborná praxe |
EKL3, OAK3 |
|
Emil |
|
Ústní maturitní zkoušky |
VSP4 |
|
Ústní maturitní zkoušky |
OAK4 |
|
|
Odborná praxe |
EKL3, OAK3 |
|
|
Vladimír |
|
Ústní maturitní zkoušky |
VSP4 |
|
Ústní maturitní zkoušky |
OAK4 |
|
|
Odborná praxe |
EKL3, OAK3 |
|
|
Jana |
|
Ústní maturitní zkoušky |
OAK4 |
|
Odborná praxe |
EKL3, OAK3 |
|
|
Viola |
|
Odborná praxe |
EKL3, OAK3 |
|
Filip |
|
Odborná praxe |
EKL3, OAK3 |
|
Maxim, Maxmilián |
|
CYKLISTICKOTURISTICKÝ KURZ |
EKL3, OAK3, STR3, VSP3 |
|
Předseda maturitní komise |
Bouda Miloslav |
|
|
Předseda maturitní komise |
Hyláková Miroslava |
|
|
ERASMUS + Nizozemsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona |
|
|
Ferdinand |
|
CYKLISTICKOTURISTICKÝ KURZ |
EKL3, OAK3, STR3, VSP3 |
|
Předseda maturitní komise |
Bouda Miloslav |
|
|
Předseda maturitní komise |
Hyláková Miroslava |
|
|
ERASMUS + Nizozemsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona |
|
|
Kamila |
|
CYKLISTICKOTURISTICKÝ KURZ |
EKL3, OAK3, STR3, VSP3 |
|
Předseda maturitní komise |
Bouda Miloslav |
|
|
ERASMUS + Nizozemsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona |
|
|
Laura |
|
CYKLISTICKOTURISTICKÝ KURZ |
EKL3, OAK3, STR3, VSP3 |
|
PÍSEMNÉ ZZ |
ARR3, INS3, MOV3, SME3, ZED3, ZPR3 |
|
|
ERASMUS + Nizozemsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona |
|
|
IQpark Liberec |
STR1, STR2, VSP1, VSP2 |
|
|
LITERÁRNÍ EXKURZE DO ND |
Hyláková Miroslava |
|
|
Jarmil |
|
LITERÁRNÍ EXKURZE DO ND |
STR2, VSP2 |
|
CYKLISTICKOTURISTICKÝ KURZ |
EKL3, OAK3, STR3, VSP3 |
|
|
PRAKTICKÉ ZZ |
ARR3, INS3, MOV3, SME3, ZED3, ZPR3 |
|
|
ERASMUS + Nizozemsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona |
|
|
Tamara |
|
ERASMUS + Nizozemsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona |
|
Dobroslav |
|
PRAKTICKÉ ZZ |
ARR3, INS3, MOV3, SME3, ZED3, ZPR3 |
|
Norbert |
|
PRAKTICKÉ ZZ |
ARR3, INS3, MOV3, SME3, ZED3, ZPR3 |
|
Iveta, Slavoj |
|
PRAKTICKÉ ZZ |
ARR3, INS3, MOV3, SME3, ZED3, ZPR3 |
|
Stanislava |
|
PŘÍPRAVA NA ZZ |
ARR3, INS3, MOV3, SME3, ZED3, ZPR3 |
|
EKOHRÁTKY |
STR2, VSP2, VSP3 |
|
|
Antonie |
|
PŘÍPRAVA NA ZZ |
ARR3, INS3, MOV3, SME3, ZED3, ZPR3 |
|
Antonín |
|
JEDEN SVĚT |
Karfíková Petra, Verunáčová Jana |
|
PŘÍPRAVA NA ZZ |
ARR3, INS3, MOV3, SME3, ZED3, ZPR3 |
|
|
Roland |
|
PŘÍPRAVA NA ZZ |
ARR3, INS3, MOV3, SME3, ZED3, ZPR3 |
|
Vít |
9:30-10:30 |
PORAĎ RADNÍM |
Karfíková Petra |
|
ÚSTNÍ ZZ |
ARR3, INS3, MOV3, SME3, ZED3, ZPR3 |
|
|
Zbyněk |
|
PŘEDSEDA ZKUŠEBNÍ KOMISE |
Pirichová Ilona |
|
Alois |
|
PŘEDSEDA ZKUŠEBNÍ KOMISE |
Mezera Jiří |
|
Pavla |
|
PŘEDSEDA ZKUŠEBNÍ KOMISE |
Zelenka Miroslav |
|
LETECKÉ MUZEUM KBELY |
INS2, MOV2, STR2 |
|
|
Zdeňka |
|
PŘEDSEDA ZKUŠEBNÍ KOMISE |
Mezera Jiří |
|
Exkurze a školní výlety |
EKL2, EKL3, OAK1, OAK2, OAK3, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3 |
|
|
Ladislav |
7:50-11:15 |
Třídnická hodina |
EKL2, EKL3, OAK1, OAK2, OAK3, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3 |
|
Lubomír |
13:00-14:00 |
DIVADLO MÁJ |
EKL2, EKL3, OAK1, OAK2, OAK3, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3 |
|
Pavel, Petr |
|
Sportovní den |
ARR1, ARR2, EKL2, EKL3, INS1, INS2, KRE2, MOV1, MOV2, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3, ZED1, ZED2 |
|
Šárka |
7:50- 8:35 |
Předávání vysvědčení |
ARR1, ARR2, EKL2, EKL3, INS1, INS2, KRE2, MOV1, MOV2, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3, ZED1, ZED2 |
Zpracováno v systému Bakaláři