|
Termín |
Akce |
Účastní se |
|
1.9. (Út) |
7:50- 8:35 |
Slavnostní zahájení školního roku 2015/2016 |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
2.9. (St) |
7:50- 8:35 |
Školení BOZP a PO |
EKL1, EKL2, EKL3, EKL4 Drbohlavová Lenka (EKL3), Kuhnová Jaroslava (EKL4), Zikmundová Helena (EKL1) A |
8:40- 9:25 |
Školení BOZP a PO |
OAK1, OAK2, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4 Hyláková Miroslava (OAK1), Karfíková Petra (VSP4), Kernerová Iris (OAK2), Klausnitzerová Marta (VSP2), Sejáková Jarmila (VSP3), Nováková Miluše (VSP1) A |
9:40-10:25 |
Školení BOZP a PO |
OAK3, STR1, STR2, STR3, STR4 Jakešová Martina (OAK3), Křivánek Stanislav (STR3), Nováková Radka (STR4) A |
|
8.9. (Út) |
|
Praktické MZ |
O16 |
|
SVĚTLUŠKA |
EKL2, OAK2 Hyláková Miroslava (OAK2) |
|
9.9. (St) |
15:00-16:00 |
Třídní schůzky |
STR1 Křivánek Stanislav (STR1) O5 |
16:00-17:00 |
Třídní schůzky |
EKL1, OAK1, VSP1 Hyláková Miroslava (OAK1), Nováková Miluše (VSP1), Zikmundová Helena (EKL1) O19, O23, O3, O5 |
|
11.9. (Pá) |
|
Ústní maturitní zkoušky |
O8, O9 |
|
16.9. (St) |
|
CORNY CORNY - Sředoškolský atletický pohár |
Verunáčová Jana Bláha Petr (EKL2), Bolefo Iyombe Marcel (STR2), Jenček Pavel (EKL3), Jurčička Petr (OAK3), Knoflíček Jan (VSP4), Krupka Filip (STR3), Lacina Martin (EKL3), Petrlík Tomáš (STR2), Toman Stanislav (EKL4), Vondráček Jakub (EKL2), Vrba Jakub (STR2), Záleský Vladimír (EKL4) |
|
21.9. (Po) |
|
Studium k výkonu specializované činnosti - koordinace v oblasti ICT |
Jukl Václav |
|
22.9. (Út) |
|
Soutěž ekonomického týmu Most |
Myšková Monika Toman Stanislav (EKL4), Tomášová Kateřina (EKL4), Zamrazilová Nikola (EKL4) |
|
24.9. (Čt) |
|
Opravné a náhradní ZZ Most |
Ertlová Marie, Mezera Jiří |
|
25.9. (Pá) |
7:50-12:30 |
Školní kolo - piškvorky a šachy |
Milková Jana, Nováková Miluše O17, O19 |
|
30.9. (St) |
13:00-15:00 |
Schůzka Výchovných poradců |
Jakešová Martina, Topičová Hana |
|
2.10. (Pá) |
|
Studijní volno |
Zabloudilová Martina |
|
4.10. (Ne) |
|
Školní zájed Anglie |
Nováková Radka Bobek David (STR2), Bolefo Iyombe Marcel (STR2), Cirók Lukáš (STR2), Hedánek Jaroslav (STR2), Kolár David (STR2), Petrlík Tomáš (STR2), Průcha Vlastislav (STR2), Škuthan Dominik (STR2), Vokurka Milan (STR2), Vrba Jakub (STR2) |
|
5.10. (Po) |
|
Školní zájed Anglie |
Nováková Radka Bobek David (STR2), Bolefo Iyombe Marcel (STR2), Cirók Lukáš (STR2), Hedánek Jaroslav (STR2), Kolár David (STR2), Petrlík Tomáš (STR2), Průcha Vlastislav (STR2), Škuthan Dominik (STR2), Vokurka Milan (STR2), Vrba Jakub (STR2) |
|
6.10. (Út) |
|
Školní zájed Anglie |
Nováková Radka Bobek David (STR2), Bolefo Iyombe Marcel (STR2), Cirók Lukáš (STR2), Hedánek Jaroslav (STR2), Kolár David (STR2), Petrlík Tomáš (STR2), Průcha Vlastislav (STR2), Škuthan Dominik (STR2), Vokurka Milan (STR2), Vrba Jakub (STR2) |
|
7.10. (St) |
|
Školní zájed Anglie |
Nováková Radka Bobek David (STR2), Bolefo Iyombe Marcel (STR2), Cirók Lukáš (STR2), Hedánek Jaroslav (STR2), Kolár David (STR2), Petrlík Tomáš (STR2), Průcha Vlastislav (STR2), Škuthan Dominik (STR2), Vokurka Milan (STR2), Vrba Jakub (STR2) |
|
8.10. (Čt) |
|
Školní zájed Anglie |
Nováková Radka Bobek David (STR2), Bolefo Iyombe Marcel (STR2), Cirók Lukáš (STR2), Hedánek Jaroslav (STR2), Kolár David (STR2), Petrlík Tomáš (STR2), Průcha Vlastislav (STR2), Škuthan Dominik (STR2), Vokurka Milan (STR2), Vrba Jakub (STR2) |
|
11.10. (Ne) |
|
Odborné stáže v Evropě 2014-1-CZ01-KA102-000149
Odborná stáž strojírenství
STR4, STR3 |
Klausnitzerová Marta Cepl Jakub (STR4), Dittrich Jan (STR4), Hrabák Lukáš (STR4), Láda Václav (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Perský Patrik (STR4), Pohlodko Tomáš (STR4), Táncoš Jan (STR4), Žák Jan (STR4) |
|
12.10. (Po) |
10:00-12:30 |
Divadelní představení Revizor hraje Divadlo Různých Jmen Praha |
EKL3, EKL4, OAK3, STR3, STR4, VSP3, VSP4 Drbohlavová Lenka (EKL3), Karfíková Petra (VSP4), Sejáková Jarmila (VSP3), Nováková Radka (OAK3), Verunáčová Jana (EKL4) |
|
Studium k výkonu specializované činnosti - koordinace v oblasti ICT |
Jukl Václav |
|
Odborné stáže v Evropě 2014-1-CZ01-KA102-000149
Odborná stáž strojírenství
STR4, STR3 |
Klausnitzerová Marta Cepl Jakub (STR4), Dittrich Jan (STR4), Hrabák Lukáš (STR4), Láda Václav (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Perský Patrik (STR4), Pohlodko Tomáš (STR4), Táncoš Jan (STR4), Žák Jan (STR4) |
|
13.10. (Út) |
|
Odborné stáže v Evropě 2014-1-CZ01-KA102-000149
Odborná stáž strojírenství
STR4, STR3 |
Klausnitzerová Marta Cepl Jakub (STR4), Dittrich Jan (STR4), Hrabák Lukáš (STR4), Láda Václav (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Perský Patrik (STR4), Pohlodko Tomáš (STR4), Táncoš Jan (STR4), Žák Jan (STR4) |
|
14.10. (St) |
11:00-12:30 |
FESTIVAL MALÝCH DIVADELNÍCH FOREM NÁŠ SVĚT 2015 Pořádá Kamarád Lorm Žatec, a jako tradičně vystoupí celá řada souborů z Čech. |
EKL2, EKL3, OAK2, OAK3, STR3, VSP3 Kernerová Iris (OAK2), Neubertová Věra (OAK3), Verunáčová Jana (VSP3) |
|
Odborné stáže v Evropě 2014-1-CZ01-KA102-000149
Odborná stáž strojírenství
STR4, STR3 |
Klausnitzerová Marta Cepl Jakub (STR4), Dittrich Jan (STR4), Hrabák Lukáš (STR4), Láda Václav (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Perský Patrik (STR4), Pohlodko Tomáš (STR4), Táncoš Jan (STR4), Žák Jan (STR4) |
|
15.10. (Čt) |
12:35-14:10 |
Burza pracovních příležitostí |
Nováková Miluše Forgač Lukáš (STR4), Hlinka Tomáš (STR3), Horvath Ladislav (STR3), Kabourek Tomáš (STR3), Kašpar Miroslav (STR4), Khýn Tomáš (STR3), Klouček David (STR4), Knobloch Martin (STR4), Krupka Filip (STR3), Lambert Andrej (STR3), Melichar Jiří (STR3), Plecháč Dominik (STR4), Pospíšil Jan (STR3), Rambousek Miroslav (STR3), Rus Josef (STR3), Sláma Matěj (STR3), Zach Jakub (STR4) |
|
Odborné stáže v Evropě 2014-1-CZ01-KA102-000149
Odborná stáž strojírenství
STR4, STR3 |
Klausnitzerová Marta Cepl Jakub (STR4), Dittrich Jan (STR4), Hrabák Lukáš (STR4), Láda Václav (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Perský Patrik (STR4), Pohlodko Tomáš (STR4), Táncoš Jan (STR4), Žák Jan (STR4) |
|
Schůzka pořadatelů krajské soutěže v grafických dovednostech 2016 NUV Praha |
Kuhnová Jaroslava, Milková Jana |
|
16.10. (Pá) |
|
Odborné stáže v Evropě 2014-1-CZ01-KA102-000149
Odborná stáž strojírenství
STR4, STR3 |
Klausnitzerová Marta Cepl Jakub (STR4), Dittrich Jan (STR4), Hrabák Lukáš (STR4), Láda Václav (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Perský Patrik (STR4), Pohlodko Tomáš (STR4), Táncoš Jan (STR4), Žák Jan (STR4) |
|
17.10. (So) |
|
Odborné stáže v Evropě 2014-1-CZ01-KA102-000149
Odborná stáž strojírenství
STR4, STR3 |
Porubčan Ota Cepl Jakub (STR4), Dittrich Jan (STR4), Hrabák Lukáš (STR4), Láda Václav (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Perský Patrik (STR4), Pohlodko Tomáš (STR4), Táncoš Jan (STR4), Žák Jan (STR4) |
|
Odborné stáže v Evropě 2014-1-CZ01-KA102-000149
Odborná stáž strojírenství
STR4, STR3 |
Klausnitzerová Marta Cepl Jakub (STR4), Dittrich Jan (STR4), Hrabák Lukáš (STR4), Láda Václav (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Perský Patrik (STR4), Pohlodko Tomáš (STR4), Táncoš Jan (STR4), Žák Jan (STR4) |
|
18.10. (Ne) |
|
Odborné stáže v Evropě 2014-1-CZ01-KA102-000149
Odborná stáž strojírenství
STR4, STR3 |
Porubčan Ota Cepl Jakub (STR4), Dittrich Jan (STR4), Hrabák Lukáš (STR4), Láda Václav (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Perský Patrik (STR4), Pohlodko Tomáš (STR4), Táncoš Jan (STR4), Žák Jan (STR4) |
|
19.10. (Po) |
|
Odborné stáže v Evropě 2014-1-CZ01-KA102-000149
Odborná stáž strojírenství
STR4, STR3 |
Porubčan Ota Cepl Jakub (STR4), Dittrich Jan (STR4), Hrabák Lukáš (STR4), Láda Václav (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Perský Patrik (STR4), Pohlodko Tomáš (STR4), Táncoš Jan (STR4), Žák Jan (STR4) |
|
20.10. (Út) |
|
Odborné stáže v Evropě 2014-1-CZ01-KA102-000149
Odborná stáž strojírenství
STR4, STR3 |
Porubčan Ota Cepl Jakub (STR4), Dittrich Jan (STR4), Hrabák Lukáš (STR4), Láda Václav (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Perský Patrik (STR4), Pohlodko Tomáš (STR4), Táncoš Jan (STR4), Žák Jan (STR4) |
|
21.10. (St) |
|
Odborné stáže v Evropě 2014-1-CZ01-KA102-000149
Odborná stáž strojírenství
STR4, STR3 |
Porubčan Ota Cepl Jakub (STR4), Dittrich Jan (STR4), Hrabák Lukáš (STR4), Láda Václav (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Perský Patrik (STR4), Pohlodko Tomáš (STR4), Táncoš Jan (STR4), Žák Jan (STR4) |
|
22.10. (Čt) |
|
Odborné stáže v Evropě 2014-1-CZ01-KA102-000149
Odborná stáž strojírenství
STR4, STR3 |
Porubčan Ota Cepl Jakub (STR4), Dittrich Jan (STR4), Hrabák Lukáš (STR4), Láda Václav (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Perský Patrik (STR4), Pohlodko Tomáš (STR4), Táncoš Jan (STR4), Žák Jan (STR4) |
|
23.10. (Pá) |
|
Odborné stáže v Evropě 2014-1-CZ01-KA102-000149
Odborná stáž strojírenství
STR4, STR3 |
Porubčan Ota Cepl Jakub (STR4), Dittrich Jan (STR4), Hrabák Lukáš (STR4), Láda Václav (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Perský Patrik (STR4), Pohlodko Tomáš (STR4), Táncoš Jan (STR4), Žák Jan (STR4) |
|
24.10. (So) |
|
Odborné stáže v Evropě 2014-1-CZ01-KA102-000149
Odborná stáž strojírenství
STR4, STR3 |
Porubčan Ota Cepl Jakub (STR4), Dittrich Jan (STR4), Hrabák Lukáš (STR4), Láda Václav (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Perský Patrik (STR4), Pohlodko Tomáš (STR4), Táncoš Jan (STR4), Žák Jan (STR4) |
|
29.10. (Čt) |
|
Podzimní prázdniny |
|
|
30.10. (Pá) |
|
Podzimní prázdniny |
|
|
2.11. (Po) |
|
Hodnocení žáků a specifičnost hodnocení u žáků s SPU, SPCH NIDV Praha |
Jakešová Martina |
|
5.11. (Čt) |
|
Okresní kolo - Piškvorky |
Milková Jana Danko Jan (OAK2), Doskočil Radek (STR1), Jenček Pavel (EKL3), Rychtařík Lukáš (EKL2), Veselák František (EKL2), Vondráček Jakub (EKL2) |
|
6.11. (Pá) |
|
Studium |
Myšková Monika, Zabloudilová Martina |
|
7.11. (So) |
|
Seminář - Moderní korespondence Seminář - Moderní korespondence, pořádá Governance Institute Veverkova 1229/9, 170 00 Praha 7.
Školení je akreditováno v systému DVPP - Č.j.: MSMT- 1973/2014-1-66. |
Kuhnová Jaroslava |
|
9.11. (Po) |
|
Studium |
Zikmundová Helena |
|
Studium k výkonu specializované činnosti - koordinace v oblasti ICT |
Jukl Václav |
|
10.11. (Út) |
11:45-14:10 |
FUJIKOKI Louny |
STR3, STR4 Křivánek Stanislav (STR4) |
|
Studium |
Zikmundová Helena |
|
12.11. (Čt) |
|
SDÍLENÉ DÍLNY |
|
|
16.11. (Po) |
|
Ředitelské volno |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
18.11. (St) |
16:00-18:00 |
Třídní schůzky - pracoviště Osvoboditelů |
EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, OAK1, OAK2, OAK3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4 Drbohlavová Lenka (EKL3), Hyláková Miroslava (OAK1), Jakešová Martina (OAK3), Karfíková Petra (VSP4), Karfíková Petra (VSP4), Kernerová Iris (OAK2), Kernerová Iris (OAK2), Klausnitzerová Marta (VSP2), Sejáková Jarmila (VSP3), Sejáková Jarmila (VSP3), Křivánek Stanislav (STR1), Kuhnová Jaroslava (EKL4), Nováková Radka (STR2), Nováková Miluše (VSP1), Zikmundová Helena (EKL1) |
|
PIŠKVORKY Krajské kolo |
Milková Jana Danko Jan (OAK2), Doskočil Radek (STR1), Jenček Pavel (EKL3), Rychtařík Lukáš (EKL2), Veselák František (EKL2), Vondráček Jakub (EKL2) |
|
19.11. (Čt) |
16:00-18:00 |
Třídní schůzky - pracoviště Postoloprtská |
ARR1, ARR2, ARR3, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, SME1, SME2, SME3, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 Bílek Petr (ZPR3), Kohut Nikolaj (ZPR2), Kohutová Ludmila (MOV3), Kohutová Ludmila (MOV3), Kohutová Ludmila (MOV3), Mezera Jiří (ZED3), Mezera Jiří (ZED3), Pirichová Ilona (KRE1), Porubčan Ota (ZED1), Porubčan Ota (ZED1), Topičová Hana (ARR1), Vágner Pavel (ZED2), Vágner Pavel (ZED2), Vágner Pavel (ZED2), Zelenka Miroslav (SME2), Zelenka Miroslav (SME2), Zof Milan (SME1), Zof Milan (SME1) |
|
20.11. (Pá) |
|
Studium |
Myšková Monika |
|
Poslanecká sněmovna |
EKL3 Drbohlavová Lenka (EKL3) |
|
24.11. (Út) |
|
Ředitelské volno z organizačních důvodů |
EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, OAK1, OAK2, OAK3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4 |
|
VZDĚLÁVÁNÍ 2016 |
|
|
25.11. (St) |
|
Okresní kolo ve florbalu chlapců Žatec |
Hnátek Jakub Bláha Petr (EKL2), Frajt Václav (OAK3), Helšus Josef (VSP4), Horvath Ladislav (STR3), Jurčička Petr (OAK3), Kabourek Tomáš (STR3), Rambousek Miroslav (STR3), Rychtařík Lukáš (EKL2), Vondráček Jakub (EKL2), Wagner Jan (STR1) |
|
26.11. (Čt) |
|
Studium |
Zikmundová Helena |
|
Okresní kolo přeboru školních družstev v šachu Postoloprty |
Bouda Miloslav Doskočil Radek (STR1), Hejlík Adam (OAK2), Karpíšková Michaela (EKL4), Láda Václav (STR3) |
|
27.11. (Pá) |
|
Studium |
Zikmundová Helena |
|
30.11. (Po) |
|
Studium k výkonu specializované činnosti - koordinace v oblasti ICT |
Jukl Václav |
|
1.12. (Út) |
|
Poslanecká sněmovna |
VSP2, VSP3 Sejáková Jarmila, Kuhnová Jaroslava |
|
Seminář k DT z MAT - NIDV |
Milková Jana, Nováková Miluše |
|
3.12. (Čt) |
|
Poslanecká sněmovna |
EKL1 Zikmundová Helena (EKL1) |
|
Advent Chemnitz |
Klausnitzerová Marta Bergman Tomáš (VSP2), Fiedlerová Vladislava (VSP1), Filipová Barbora (VSP2), Fricová Kamila (EKL4), Heřtová Kateřina (EKL4), Hodanová Leona (VSP1), Holubcová Magdaléna (VSP2), Jandová Lenka (VSP2), Jánská Veronika (EKL4), Kopušču Karina (VSP2), Koželuhová Eva (VSP2), Olachová Denisa (VSP1), Pohlodková Lada (VSP2), Roflíková Lucie (OAK3), Vestfalová Dominika (VSP2), Werler René (OAK3) |
|
Advent Chemnitz |
Kernerová Iris Gyurisová Tereza (OAK2), Horáčková Johana (OAK2), Hrdlička David (EKL2), Kříž Karel (EKL2), Kubisková Eliška (EKL2), Přibíková Aneta (OAK3), Rajchlová Kamila (OAK2), Rychtařík Lukáš (EKL2), Smrčková Kristýna (OAK2), Tomešová Natálie (EKL2), Váňová Ema (OAK2), Zejdová Markéta (OAK3) |
|
Advent Chemnitz |
Jakešová Martina Andresková Marcela (EKL3), Eymann Jakub (OAK3), Jánská Sabina (EKL3), Klímová Nikola (EKL3), Kovalčík Milan (OAK3), Lacina Martin (EKL3), Mokrá Nikola (EKL3), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Pirnerová Aneta (OAK3), Růžičková Sára (EKL3), Sucháň Jaroslav (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Štrbová Michaela (EKL3), Zajíčková Eva (OAK3) |
|
4.12. (Pá) |
|
Studium |
Zabloudilová Martina |
|
7.12. (Po) |
12:35-14:10 |
Testování z anglického jazyka The Cambridge English Placement Test |
Zikmundová Helena O16 |
|
8.12. (Út) |
8:40-11:15 |
Olympiáda z českého jazyka |
O17 Bergman Tomáš (VSP2), Brožová Kristýna (EKL4), Danková Adéla (VSP3), Doskočil Radek (STR1), Drahošová Barbora (VSP2), Drahovzal Vojtěch (EKL1), Džurbanová Adriana (VSP1), Eymann Jakub (OAK3), Fialová Veronika (EKL3), Fiedlerová Vladislava (VSP1), Filipová Barbora (VSP2), Fuxová Hana (OAK1), Gezedinov Daniel (VSP1), Gyurisová Tereza (OAK2), Helšus Josef (VSP4), Hrdlička David (EKL2), Hubert Radim (STR1), Hudečková Andrea (OAK2), Jandová Lenka (VSP2), Jánská Sabina (EKL3), Jenček Pavel (EKL3), Jermářová Barbora (EKL4), Jíchová Nikola (STR1), Kabourek Tomáš (STR3), Knoflíček Jan (VSP4), Kočárková Michaela (VSP4), Kodlová Karolína (VSP4), Kodýtková Tereza (OAK2), Kovalčík Milan (OAK3), Krobová Natálie (EKL1), Křivánek Michal (VSP1), Lacina Martin (EKL3), Melichar Jiří (STR3), Mrnka Jaroslav (VSP4), Naseová Kateřina (VSP2), Osička Kai (EKL3), Pecková Marie (VSP3), Pulchart Patrik (VSP4), Rus Josef (STR3), Severová Natálie (EKL2), Šajnerová Šárka (EKL3), Šašková Ivana (VSP1), Šmídlová Aneta (EKL4), Targošová Ivana (VSP4), Zajíčková Eva (OAK3), Zelnický Jan (EKL1) |
9:40-15:00 |
Institut Cervantes Praha |
Klausnitzerová Marta, Neubertová Věra Danko Jan (OAK2), Kotenová Nikola (OAK3), Kubisková Eliška (EKL2), Pekařová Diana (OAK3), Přibíková Aneta (OAK3), Smrčková Kristýna (OAK2), Veselák František (EKL2), Werler René (OAK3), Zejdová Markéta (OAK3) |
|
9.12. (St) |
7:50- 8:35 |
Soutěž Finanční gramostnost žáků středních škol |
EKL3 Myšková Monika (EKL3) O16 |
8:40- 9:25 |
Soutěž Finanční gramostnost žáků středních škol |
EKL2, OAK2 Drbohlavová Lenka (OAK2) O16 |
9:40-10:25 |
Soutěž Finanční gramostnost žáků středních škol |
EKL1 Drbohlavová Lenka (EKL1) O16 |
10:30-11:15 |
Soutěž Finanční gramostnost žáků středních škol |
VSP1 Myšková Monika (VSP1) O16 |
11:45-12:30 |
Soutěž Finanční gramostnost žáků středních škol |
VSP2 Drbohlavová Lenka (VSP2) O16 |
12:35-13:20 |
Soutěž Finanční gramostnost žáků středních škol |
OAK3, VSP3 Drbohlavová Lenka (VSP3) O16 |
13:25-14:10 |
Soutěž Finanční gramostnost žáků středních škol |
OAK1 Myšková Monika (OAK1) O16 |
|
Studium |
Zikmundová Helena |
|
10.12. (Čt) |
|
Seminář Právo - EDUKO |
Nováková Miluše |
|
11.12. (Pá) |
10:30-11:15 |
Přednáška v rámci akce Paměť národa |
Karfíková Petra O8 Bergman Tomáš (VSP2), Brožová Kristýna (EKL4), Drahošová Barbora (VSP2), Fejková Nikola (VSP2), Franková Lucie (EKL4), Hájek Lukáš (EKL1), Hajná Aneta (EKL4), Hrdlička David (EKL2), Ištvánková Michaela (VSP2), Jandová Lenka (VSP2), Jelínková Kateřina (EKL4), Jermářová Barbora (EKL4), Jíchová Nikola (STR1), Kludajová Aneta (EKL4), Kočárková Michaela (VSP4), Kopecká Daniela (OAK1), Kotenová Nikola (OAK3), Kříž Karel (EKL2), Laurich Josef (EKL1), Maliňák Radek (EKL1), Maurerová Andrea (VSP2), Pekařová Diana (OAK3), Pelcmanová Tereza (OAK1), Pirnerová Aneta (OAK3), Severová Natálie (EKL2), Táncoš Jan (STR4), Uldrichová Kristýna (EKL4), Ulrich Tomáš (STR2), Vokurková Simona (EKL4), Vrba Jakub (STR2), Zejdová Markéta (OAK3), Zitová Leona (OAK1) |
|
Okresní kolo - Basketbal |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana Bláha Petr (EKL2), Bolefo Iyombe Marcel (STR2), Fořtová Kristýna (OAK3), Frajt Václav (OAK3), Helšus Josef (VSP4), Jenček Pavel (EKL3), Jetenský Tomáš (STR1), Jurčička Petr (OAK3), Knoflíček Jan (VSP4), Kotenová Nikola (OAK3), Neumann David (EKL2), Průcha Vlastislav (STR2), Rychtařík Lukáš (EKL2) |
|
Studium |
Myšková Monika |
|
14.12. (Po) |
9:00-10:20 |
KINO - Dokumentární filmy - Stacionář |
VSP2, VSP3 Jakešová Martina (VSP3) |
|
DEN ŘEMESEL |
|
|
Studium |
Zikmundová Helena |
|
16.12. (St) |
|
Poslanecká sněmovna |
OAK3 Jakešová Martina (OAK3) |
|
18.12. (Pá) |
9:40-10:25 |
Divadlo |
EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, OAK1, OAK2, OAK3, VSP1 Drbohlavová Lenka (EKL4), Karfíková Petra (VSP1), Kernerová Iris (OAK1), Nováková Radka (EKL1), Nováková Miluše (OAK2), Verunáčová Jana (OAK3), Zabloudilová Martina (EKL3) A |
10:30-11:15 |
Divadlo |
STR1, STR2, STR3, STR4, VSP2, VSP3, VSP4 Drbohlavová Lenka (VSP4), Karfíková Petra (VSP3), Křivánek Stanislav (VSP2), Nováková Radka (STR1), Zabloudilová Martina (STR2) A |
11:45-14:10 |
Změna rozvrhu |
EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, OAK1, OAK2, OAK3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4 Drbohlavová Lenka, Hyláková Miroslava, Jakešová Martina, Karfíková Petra, Karfíková Petra, Kernerová Iris, Kernerová Iris, Klausnitzerová Marta, Sejáková Jarmila, Sejáková Jarmila, Křivánek Stanislav, Kuhnová Jaroslava, Nováková Radka, Nováková Miluše, Zikmundová Helena HA-1 |
|
21.12. (Po) |
|
Ředitelské volno |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
22.12. (Út) |
|
Ředitelské volno |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
23.12. (St) |
|
Vánoční prázdniny |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
28.12. (Po) |
|
Vánoční prázdniny |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
29.12. (Út) |
|
Vánoční prázdniny |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
30.12. (St) |
|
Vánoční prázdniny |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
31.12. (Čt) |
|
Vánoční prázdniny |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
6.1. (St) |
12:35-14:10 |
Olympiáda ve španělském jazyce - školní kolo |
Klausnitzerová Marta, Neubertová Věra O18 Jelínková Tereza (EKL2), Kludajová Aneta (EKL4), Kotenová Nikola (OAK3), Kubisková Eliška (EKL2), Smrčková Kristýna (OAK2), Šmídlová Aneta (EKL4), Veselák František (EKL2), Vondráček Jakub (EKL2) |
|
7.1. (Čt) |
7:50- 9:25 |
Olympiáda v anglickém jazyce - školní kolo |
Kernerová Iris O1, O2 Bobek David (STR2), Böhmová Barbora (VSP3), Bolefo Iyombe Marcel (STR2), Danková Adéla (VSP3), Donovalová Tereza (EKL2), Drahovzal Vojtěch (EKL1), Džurbanová Adriana (VSP1), Eymann Jakub (OAK3), Fiedlerová Vladislava (VSP1), Gezedinov Daniel (VSP1), Hedánek Jaroslav (STR2), Heselschwerdt Timon (VSP3), Jílek František (OAK3), Kafka Pavel (EKL1), Krchovů Alex (VSP1), Krobová Natálie (EKL1), Křivánek Michal (VSP1), Kubisková Eliška (EKL2), Malinovská Eva (EKL3), Novotný Petr (OAK2), Parma Jaroslav (EKL1), Pekařová Diana (OAK3), Rychtařík Lukáš (EKL2), Šašková Ivana (VSP1), Šoun Marek (STR2), Ulrich Tomáš (STR2), Veselák František (EKL2), Vokurka Milan (STR2), Vondráček Jakub (EKL2), Vrba Jakub (STR2), Zajíčková Eva (OAK3), Zelnická Valerie (EKL1), Zelnický Jan (EKL1), Zeybertová Kristýna (EKL1) |
12:35-14:10 |
Olympiáda v anglickém jazyce - školní kolo |
Kernerová Iris O1 |
|
10.1. (Ne) |
|
Lyžařský kurz Mladé Buky - Jánské Lázně |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana Bláha Petr (EKL2), Drahovzal Vojtěch (EKL1), Edelman Filip (EKL1), Horáčková Johana (OAK2), Jenček Pavel (EKL3), Jetenský Tomáš (STR1), Kafka Pavel (EKL1), Kolár David (STR2), Kovařík Jaroslav (OAK1), Kříž Karel (EKL2), Ledwinka Jaroslav (OAK1), Petrlík Tomáš (STR2), Průcha Vlastislav (STR2), Rychtařík Lukáš (EKL2), Stahl David (STR2), Veselák František (EKL2), Zelnický Jan (EKL1) |
|
11.1. (Po) |
|
Lyžařský kurz Mladé Buky - Jánské Lázně |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana Bláha Petr (EKL2), Drahovzal Vojtěch (EKL1), Edelman Filip (EKL1), Horáčková Johana (OAK2), Jenček Pavel (EKL3), Jetenský Tomáš (STR1), Kafka Pavel (EKL1), Kolár David (STR2), Kovařík Jaroslav (OAK1), Kříž Karel (EKL2), Ledwinka Jaroslav (OAK1), Petrlík Tomáš (STR2), Průcha Vlastislav (STR2), Rychtařík Lukáš (EKL2), Stahl David (STR2), Veselák František (EKL2), Zelnický Jan (EKL1) |
|
12.1. (Út) |
|
Lyžařský kurz Mladé Buky - Jánské Lázně |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana Bláha Petr (EKL2), Drahovzal Vojtěch (EKL1), Edelman Filip (EKL1), Horáčková Johana (OAK2), Jenček Pavel (EKL3), Jetenský Tomáš (STR1), Kafka Pavel (EKL1), Kolár David (STR2), Kovařík Jaroslav (OAK1), Kříž Karel (EKL2), Ledwinka Jaroslav (OAK1), Petrlík Tomáš (STR2), Průcha Vlastislav (STR2), Rychtařík Lukáš (EKL2), Stahl David (STR2), Veselák František (EKL2), Zelnický Jan (EKL1) |
|
13.1. (St) |
|
Lyžařský kurz Mladé Buky - Jánské Lázně |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana Bláha Petr (EKL2), Drahovzal Vojtěch (EKL1), Edelman Filip (EKL1), Horáčková Johana (OAK2), Jenček Pavel (EKL3), Jetenský Tomáš (STR1), Kafka Pavel (EKL1), Kolár David (STR2), Kovařík Jaroslav (OAK1), Kříž Karel (EKL2), Ledwinka Jaroslav (OAK1), Petrlík Tomáš (STR2), Průcha Vlastislav (STR2), Rychtařík Lukáš (EKL2), Stahl David (STR2), Veselák František (EKL2), Zelnický Jan (EKL1) |
|
14.1. (Čt) |
|
Pokusné ověřování organizace přijímacího řízení do oborů vzdělání s maturitní zkouškou |
Jukl Václav |
|
Lyžařský kurz Mladé Buky - Jánské Lázně |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana Bláha Petr (EKL2), Drahovzal Vojtěch (EKL1), Edelman Filip (EKL1), Horáčková Johana (OAK2), Jenček Pavel (EKL3), Jetenský Tomáš (STR1), Kafka Pavel (EKL1), Kolár David (STR2), Kovařík Jaroslav (OAK1), Kříž Karel (EKL2), Ledwinka Jaroslav (OAK1), Petrlík Tomáš (STR2), Průcha Vlastislav (STR2), Rychtařík Lukáš (EKL2), Stahl David (STR2), Veselák František (EKL2), Zelnický Jan (EKL1) |
|
15.1. (Pá) |
|
Lyžařský kurz Mladé Buky - Jánské Lázně |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana Bláha Petr (EKL2), Drahovzal Vojtěch (EKL1), Edelman Filip (EKL1), Horáčková Johana (OAK2), Jenček Pavel (EKL3), Jetenský Tomáš (STR1), Kafka Pavel (EKL1), Kolár David (STR2), Kovařík Jaroslav (OAK1), Kříž Karel (EKL2), Ledwinka Jaroslav (OAK1), Petrlík Tomáš (STR2), Průcha Vlastislav (STR2), Rychtařík Lukáš (EKL2), Stahl David (STR2), Veselák František (EKL2), Zelnický Jan (EKL1) |
|
18.1. (Po) |
|
Studium |
Myšková Monika |
|
25.1. (Po) |
|
Studium k výkonu specializované činnosti - koordinace v oblasti ICT |
Jukl Václav |
|
26.1. (Út) |
|
Studium |
Myšková Monika |
|
27.1. (St) |
9:40-11:15 |
Celostátní soutěž pro střední školy - Angličtinář roku |
Kernerová Iris O16 Donovalová Tereza (EKL2), Drahovzal Vojtěch (EKL1), Džurbanová Adriana (VSP1), Helšus Josef (VSP4), Jílek František (OAK3), Kafka Pavel (EKL1), Klímová Nikola (EKL3), Knoflíček Jan (VSP4), Kodlová Karolína (VSP4), Krobová Natálie (EKL1), Lacina Martin (EKL3), Novotný Petr (OAK2), Novotný Zdeněk (STR4), Parma Jaroslav (EKL1), Pulchart Patrik (VSP4), Šašková Ivana (VSP1), Štrbová Michaela (EKL3), Ulrich Tomáš (STR2), Veselák František (EKL2), Vondráček Jakub (EKL2), Vrba Jakub (STR2), Zajíčková Eva (OAK3), Zamrazilová Nikola (EKL4), Zelnická Valerie (EKL1), Zeybertová Kristýna (EKL1) |
|
28.1. (Čt) |
7:50-11:15 |
Turnaj v sálové kopané |
EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, OAK1, OAK2, OAK3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4 Bouda Miloslav (OAK2), Hnátek Jakub (OAK3), Milková Jana (VSP2), Myšková Monika (VSP4), Peterková Jitka (VSP3), Verunáčová Jana (OAK1), Zabloudilová Martina, Zemanová Mirka (STR1) HA-1 |
12:35-13:20 |
Třídnická hodina |
STR1 Křivánek Stanislav (STR1) O5 |
13:25-14:10 |
Třídnická hodina |
EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, OAK1, OAK2, OAK3, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4 Drbohlavová Lenka (EKL3), Hyláková Miroslava (OAK1), Jakešová Martina (OAK3), Karfíková Petra (VSP4), Karfíková Petra (VSP4), Kernerová Iris (OAK2), Kernerová Iris (OAK2), Klausnitzerová Marta (VSP2), Sejáková Jarmila (VSP3), Sejáková Jarmila (VSP3), Kuhnová Jaroslava (EKL4), Nováková Radka (STR2), Nováková Miluše (VSP1), Zikmundová Helena (EKL1) |
|
29.1. (Pá) |
|
Pololetní prázdniny |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
5.2. (Pá) |
|
Studium |
Zabloudilová Martina |
|
8.2. (Po) |
|
Konzultační semináře k písemné práci z českého jazyka a literatury Místo konání: NIDV, Ústí nad Labem |
Hyláková Miroslava, Jakešová Martina |
|
Konzultační semináře k písemné práci z českého jazyka a literatury Místo konání: NIDV, Praha |
Karfíková Petra |
|
9.2. (Út) |
7:50-11:15 |
Masopust Louny |
Filipová Barbora (VSP2), Ištvánková Michaela (VSP2), Jandová Lenka (VSP2), Naseová Kateřina (VSP2) |
|
10.2. (St) |
|
Krajské kolo olympiády ve španělském jazyce Ústí nad Labem |
Klausnitzerová Marta, Neubertová Věra Smrčková Kristýna (OAK2), Šmídlová Aneta (EKL4) |
|
11.2. (Čt) |
|
Konzultační semináře pro PMZ Místo konání: NIDV, Praha |
Hyláková Miroslava |
|
15.2. (Po) |
|
OLYMPIÁDA ČJ - ŽATEC okresní kolo |
Karfíková Petra |
|
Studium k výkonu specializované činnosti - koordinace v oblasti ICT |
Jukl Václav |
|
16.2. (Út) |
7:50- 8:35 |
SPZ Tringle |
STR4 Jukl Václav (STR4) A |
|
19.2. (Pá) |
|
OLYMPIÁDA AJ - ŽATEC okresní kolo |
Kernerová Iris Eymann Jakub (OAK3), Ulrich Tomáš (STR2), Zeybertová Kristýna (EKL1) |
|
22.2. (Po) |
|
Elektrárna Tušimice |
Fiala Jiří, Křivánek Stanislav Babuška Ladislav (STR1), Bobek David (STR2), Cirók Lukáš (STR2), Dittrich Jan (STR4), Fröhlich Jakub (STR1), Fröhlich Matěj (STR1), Hedánek Jaroslav (STR2), Hrabák Lukáš (STR4), Husinecký Michal (STR1), Chotěborský Tomáš (STR1), Jetenský Tomáš (STR1), Knobloch Martin (STR4), Kolár David (STR2), Krupička Tomáš (STR2), Krupka Filip (STR3), Láda Václav (STR3), Lambert Andrej (STR3), Melichar Jiří (STR3), Novotný Zdeněk (STR4), Osúch Luboš (STR4), Pechal Dominik (STR3), Petrlík Tomáš (STR2), Pohlodko Tomáš (STR4), Procházka Václav (STR2), Rus Josef (STR3), Sláma Matěj (STR3), Stahl David (STR2), Ševčík Petr (STR1), Šiška Richard (STR2), Škuthan Dominik (STR2), Škuthan Martin (STR1), Táncoš Jan (STR4), Ulrich Tomáš (STR2), Vodrážka Michael (STR1), Vokurka Milan (STR2), Vrba Jakub (STR2), Žák Jan (STR4) |
|
29.2. (Po) |
|
Jarní prázdniny |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
1.3. (Út) |
|
Jarní prázdniny |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
2.3. (St) |
|
Jarní prázdniny |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
3.3. (Čt) |
|
Jarní prázdniny |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
4.3. (Pá) |
|
Jarní prázdniny |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
8.3. (Út) |
|
NUV Praha |
Kuhnová Jaroslava |
|
Konzultační semináře pro PMZ Místo konání: NIDV, Praha |
Myšková Monika |
|
9.3. (St) |
7:50- 8:35 |
Matematická soutěž školní kolo Celostátní matematické soutěže |
Nováková Miluše O17 |
8:40- 9:25 |
Matematická soutěž školní kolo Celostátní matematické soutěže |
Nováková Miluše O17 |
|
10.3. (Čt) |
|
Setkání garantů krajských vědomostních, uměleckých a sportovních soutěží pořádaných v Ústeckém kraj |
Kuhnová Jaroslava |
|
15.3. (Út) |
7:00-10:00 |
OLYMPIÁDA STŘEDNÍCH ŠKOL - AJ, NJ |
Kernerová Iris, Klausnitzerová Marta, Nováková Radka, Zikmundová Helena O1, O17, O19 |
10:30-14:15 |
OLYMPIÁDA STŘEDNÍCH ŠKOL - AJ, NJ |
Kernerová Iris, Klausnitzerová Marta, Nováková Radka, Zikmundová Helena O18, O2, O3 |
12:00-15:00 |
Konzultační semináře k písemné práci z českého jazyka a literatury Místo konání: NIDV, Praha |
Karfíková Petra |
|
17.3. (Čt) |
|
Krajské kolo olympiády v ANJ Ústí nad Labem |
Nováková Radka Vrba Jakub (STR2) |
|
18.3. (Pá) |
7:50-10:30 |
Matematický KLOKAN |
Kernerová Iris, Nováková Miluše O17, O19 Bergman Tomáš (VSP2), Böhmová Barbora (VSP3), Cechlová Tereza (VSP2), Doskočil Radek (STR1), Drahošová Barbora (VSP2), Drahovzal Vojtěch (EKL1), Dudová Kristýna (EKL2), Edelman Filip (EKL1), Fejková Nikola (VSP2), Fiedlerová Vladislava (VSP1), Forgač Lukáš (STR4), Fröhlich Jakub (STR1), Fröhlich Matěj (STR1), Gyurisová Tereza (OAK2), Hájek Lukáš (EKL1), Hedánek Jaroslav (STR2), Hegr Jan (OAK1), Hlavsová Magdaléna (OAK1), Hodanová Leona (VSP1), Horáčková Johana (OAK2), Hrabák Lukáš (STR4), Hudečková Andrea (OAK2), Ištvánková Michaela (VSP2), Jandová Lenka (VSP2), Jenček Pavel (EKL3), Jetenský Tomáš (STR1), Kafka Pavel (EKL1), Karel Jan (OAK1), Klapková Monika (EKL4), Klímová Nikola (EKL3), Kloz Miroslav (VSP1), Kludajová Aneta (EKL4), Kočárková Michaela (VSP4), Kolár David (STR2), Kopecká Daniela (OAK1), Kopušču Jaroslav (OAK2), Kostková Šárka (OAK3), Kovařík Jaroslav (OAK1), Krobová Natálie (EKL1), Krupička Tomáš (STR2), Křivánek Michal (VSP1), Kubisková Eliška (EKL2), Lacina Martin (EKL3), Láda Václav (STR3), Laurich Josef (EKL1), Maliňák Radek (EKL1), Maurerová Andrea (VSP2), Naseová Kateřina (VSP2), Neumann David (EKL2), Olachová Denisa (VSP1), Osička Kai (EKL3), Osúch Luboš (STR4), Parma Jaroslav (EKL1), Pechal Dominik (STR3), Pekařová Diana (OAK3), Petrlík Tomáš (STR2), Roflíková Lucie (OAK3), Rychtařík Lukáš (EKL2), Sehnoutková Lenka (VSP3), Severová Natálie (EKL2), Spišáková Michaela (EKL1), Šašková Ivana (VSP1), Ševčík Petr (STR1), Škuthan Dominik (STR2), Šoun Marek (VSP1), Šťástková Lenka (VSP3), Toman Stanislav (EKL4), Tomešová Natálie (EKL2), Uldrichová Kristýna (EKL4), Vaňková Alexandra (VSP2), Vidlička Pavel (OAK1), Vodrážka Michael (STR1), Vokurka Milan (STR2), Zavadilová Kateřina (VSP4), Zejdová Markéta (OAK3), Zelnický Jan (EKL1), Žák Jan (STR4) |
|
21.3. (Po) |
10:30-11:15 |
Úřad práce Louny |
STR4, VSP4 Fiala Jiří (STR4), Jakešová Martina (VSP4) A |
11:45-12:30 |
Úřad práce Louny |
EKL4 Jakešová Martina (EKL4) A |
|
Den vody - ZŠ Postoloprty |
Nováková Miluše Bergman Tomáš (VSP2), Cechlová Tereza (VSP2), Drahošová Barbora (VSP2), Fejková Nikola (VSP2), Filipová Barbora (VSP2), Holubcová Magdaléna (VSP2), Ištvánková Michaela (VSP2), Jandová Lenka (VSP2), Kopušču Karina (VSP2), Kostková Šárka (OAK3), Koželuhová Eva (VSP2), Kubisková Eliška (EKL2), Maurerová Andrea (VSP2), Naseová Kateřina (VSP2), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Pešulová Jana (VSP2), Pohlodková Lada (VSP2), Přibíková Aneta (OAK3), Roflíková Lucie (OAK3), Ševčík Roman (VSP2), Tomešová Natálie (EKL2), Vaňková Alexandra (VSP2), Vestfalová Dominika (VSP2) |
|
Studium k výkonu specializované činnosti - koordinace v oblasti ICT |
Jukl Václav |
|
22.3. (Út) |
|
Velikonoční turnaj ve florbalu |
EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, OAK1, OAK2, OAK3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4 Drbohlavová Lenka (EKL3), Hyláková Miroslava (OAK1), Jakešová Martina (OAK3), Karfíková Petra (VSP4), Karfíková Petra (VSP4), Kernerová Iris (OAK2), Kernerová Iris (OAK2), Klausnitzerová Marta (VSP2), Křivánek Stanislav (STR1), Nováková Radka (STR2), Nováková Miluše (VSP3), Zikmundová Helena (STR3) HA-1 |
|
KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE V GRAFICKÝCH DISCIPÍNÁCH |
Bouda Miloslav, Sejáková Jarmila, Kuhnová Jaroslava, Milková Jana, Myšková Monika, Peterková Jitka, Zemanová Mirka O13, O16 Danková Adéla (VSP3), Hnatjuk Tomáš (OAK3), Jenček Pavel (EKL3), Klímová Nikola (EKL3), Osička Kai (EKL3), Spišáková Michaela (EKL1), Sucháň Jaroslav (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL4) |
|
23.3. (St) |
7:00-11:45 |
Den vody |
Nováková Miluše O15, O17, O18, O19, O20 Bergman Tomáš (VSP2), Cechlová Tereza (VSP2), Drahošová Barbora (VSP2), Fejková Nikola (VSP2), Filipová Barbora (VSP2), Holubcová Magdaléna (VSP2), Ištvánková Michaela (VSP2), Jandová Lenka (VSP2), Kopušču Karina (VSP2), Kostková Šárka (OAK3), Koželuhová Eva (VSP2), Maurerová Andrea (VSP2), Naseová Kateřina (VSP2), Peineltová Lucie (OAK3), Pešulová Jana (VSP2), Pohlodková Lada (VSP2), Přibíková Aneta (OAK3), Ševčík Roman (VSP2), Vaňková Alexandra (VSP2), Vestfalová Dominika (VSP2) |
|
24.3. (Čt) |
|
Velikonoční prázdniny |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, KRE1, MOV1, MOV2, MOV3, OAK1, OAK2, OAK3, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 |
|
30.3. (St) |
|
Studium |
Zabloudilová Martina |
|
31.3. (Čt) |
|
Mikrobiologický ústav AV ČR |
EKL1 Nováková Radka, Zikmundová Helena |
|
1.4. (Pá) |
|
Studium |
Zabloudilová Martina |
|
Celostátní matematická soutěž - Teplice |
Milková Jana Drahovzal Vojtěch (EKL1), Kafka Pavel (EKL1), Lacina Martin (EKL3), Láda Václav (STR3), Neumann David (EKL2), Smrčková Kristýna (OAK2) |
|
Studium |
Myšková Monika |
|
4.4. (Po) |
|
Erasmus+ Strategická partnerství |
Andresková Marcela (EKL3), Böhmová Barbora (VSP3), Fialová Veronika (EKL3), Khýn Tomáš (STR3), Kotenová Nikola (OAK3), Krupka Filip (STR3), Láda Václav (STR3), Melichar Jiří (STR3), Mokrá Kateřina (EKL3), Mokrá Nikola (EKL3), Přibíková Aneta (OAK3), Šnejdrová Pavlína (EKL3) |
|
Konzultační semináře - Školní maturitní komisař Místo konání: NIDV, Praha |
Karfíková Petra |
|
5.4. (Út) |
|
Erasmus+ Strategická partnerství |
Andresková Marcela (EKL3), Böhmová Barbora (VSP3), Fialová Veronika (EKL3), Khýn Tomáš (STR3), Kotenová Nikola (OAK3), Krupka Filip (STR3), Láda Václav (STR3), Melichar Jiří (STR3), Mokrá Kateřina (EKL3), Mokrá Nikola (EKL3), Přibíková Aneta (OAK3), Šnejdrová Pavlína (EKL3) |
|
6.4. (St) |
|
Erasmus+ Strategická partnerství |
Andresková Marcela (EKL3), Böhmová Barbora (VSP3), Fialová Veronika (EKL3), Khýn Tomáš (STR3), Kotenová Nikola (OAK3), Krupka Filip (STR3), Láda Václav (STR3), Melichar Jiří (STR3), Mokrá Kateřina (EKL3), Mokrá Nikola (EKL3), Přibíková Aneta (OAK3), Šnejdrová Pavlína (EKL3) |
|
7.4. (Čt) |
8:40- 9:25 |
Projekt Iniciativa Úřad práce České republiky
Krajská pobočka v Ústí nad Labem |
EKL4, STR4, VSP4 Karfíková Petra (VSP4), Myšková Monika (EKL4) O17 |
9:00-11:00 |
Jeden svět promítání filmu Co se nenosí |
EKL2, OAK2, STR2, VSP1, VSP2 Hyláková Miroslava (OAK2), Jakešová Martina (VSP2), Peterková Jitka (VSP1) A |
|
Erasmus+ Strategická partnerství |
Andresková Marcela (EKL3), Böhmová Barbora (VSP3), Fialová Veronika (EKL3), Khýn Tomáš (STR3), Kotenová Nikola (OAK3), Krupka Filip (STR3), Láda Václav (STR3), Melichar Jiří (STR3), Mokrá Kateřina (EKL3), Mokrá Nikola (EKL3), Přibíková Aneta (OAK3), Šnejdrová Pavlína (EKL3) |
|
8.4. (Pá) |
|
Erasmus+ Strategická partnerství |
Andresková Marcela (EKL3), Böhmová Barbora (VSP3), Fialová Veronika (EKL3), Khýn Tomáš (STR3), Kotenová Nikola (OAK3), Krupka Filip (STR3), Láda Václav (STR3), Melichar Jiří (STR3), Mokrá Kateřina (EKL3), Mokrá Nikola (EKL3), Přibíková Aneta (OAK3), Šnejdrová Pavlína (EKL3) |
|
11.4. (Po) |
16:00-18:00 |
Třídní schůzky budova Osvoboditelů |
|
|
Odborná praxe STR4+VSP4 |
|
|
Odborná praxe EKL4 |
|
|
12.4. (Út) |
9:40-11:15 |
Baťova managerská olympiáda |
EKL3 Myšková Monika (EKL3) O16 |
11:45-13:20 |
Baťova managerská olympiáda |
OAK3, VSP3 Myšková Monika (VSP3) O16 |
16:00-18:00 |
Třídní schůzky budova Postoloprtská |
|
|
Odborná praxe STR4+VSP4 |
|
|
Odborná praxe EKL4 |
|
|
13.4. (St) |
|
Odborná praxe EKL4 |
|
|
Odborná praxe STR4+VSP4 |
|
|
14.4. (Čt) |
|
Odborná praxe EKL4 |
|
|
15.4. (Pá) |
8:00-12:00 |
Pokusnému ověřování organizace přijímacího řízení do oborů vzdělání s maturitní zkouškou s využitím |
|
|
Odborná praxe EKL4 |
|
|
18.4. (Po) |
|
CELOSTÁTNÍ KOLO V GRAFICKÝCH DISCIPLÍNÁCH Nový Bydžov |
Milková Jana Zamrazilová Nikola (EKL4) |
|
19.4. (Út) |
|
CELOSTÁTNÍ KOLO V GRAFICKÝCH DISCIPLÍNÁCH Nový Bydžov |
Milková Jana Zamrazilová Nikola (EKL4) |
|
20.4. (St) |
|
Celostátní kolo olympiády ve španělském jazyce Praha |
Klausnitzerová Marta Smrčková Kristýna (OAK2) |
|
22.4. (Pá) |
|
Den země |
VSP2 Nováková Miluše (VSP2) |
|
24.4. (Ne) |
|
Odborné stáže v Evropě - Londýn Odborná stáž ekonomika, obchod, účetnictví
ERASMUS+15 VET |
Zikmundová Helena Jenček Pavel (EKL3), Jílek František (OAK3), Klímová Nikola (EKL3), Kotenová Nikola (OAK3), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Přibíková Aneta (OAK3), Přibylová Natálie (EKL3), Růžičková Sára (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Štrbová Michaela (EKL3) |
|
25.4. (Po) |
|
Odborná praxe |
OAK3 |
|
Studium k výkonu specializované činnosti - koordinace v oblasti ICT |
Jukl Václav |
|
Odborné stáže v Evropě - Londýn Odborná stáž ekonomika, obchod, účetnictví
ERASMUS+15 VET |
Zikmundová Helena Jenček Pavel (EKL3), Jílek František (OAK3), Klímová Nikola (EKL3), Kotenová Nikola (OAK3), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Přibíková Aneta (OAK3), Přibylová Natálie (EKL3), Růžičková Sára (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Štrbová Michaela (EKL3) |
|
Odborná praxe |
EKL3 |
|
26.4. (Út) |
|
Odborná praxe |
OAK3 |
|
Odborné stáže v Evropě - Londýn Odborná stáž ekonomika, obchod, účetnictví
ERASMUS+15 VET |
Zikmundová Helena Jenček Pavel (EKL3), Jílek František (OAK3), Klímová Nikola (EKL3), Kotenová Nikola (OAK3), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Přibíková Aneta (OAK3), Přibylová Natálie (EKL3), Růžičková Sára (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Štrbová Michaela (EKL3) |
|
Odborná praxe |
EKL3 |
|
27.4. (St) |
|
Odborná praxe |
OAK3 |
|
Odborné stáže v Evropě - Londýn Odborná stáž ekonomika, obchod, účetnictví
ERASMUS+15 VET |
Zikmundová Helena Jenček Pavel (EKL3), Jílek František (OAK3), Klímová Nikola (EKL3), Kotenová Nikola (OAK3), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Přibíková Aneta (OAK3), Přibylová Natálie (EKL3), Růžičková Sára (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Štrbová Michaela (EKL3) |
|
Odborná praxe |
EKL3 |
|
28.4. (Čt) |
7:50-14:10 |
Praktická zkouška |
EKL4 O16 |
9:45-10:20 |
Louny - Kotěrova kolonie a Chrám sv. Mikoláše Stop And Stay - Zastávka Louny
Konference cestovního ruchu |
EKL2, OAK2 Bouda Miloslav (OAK2) |
|
Odborná praxe |
EKL3 |
|
Odborné stáže v Evropě - Londýn Odborná stáž ekonomika, obchod, účetnictví
ERASMUS+15 VET |
Zikmundová Helena Jenček Pavel (EKL3), Jílek František (OAK3), Klímová Nikola (EKL3), Kotenová Nikola (OAK3), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Přibíková Aneta (OAK3), Přibylová Natálie (EKL3), Růžičková Sára (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Štrbová Michaela (EKL3) |
|
Příprava na maturitní zkoušku |
STR4, VSP4 |
|
Auto Škoda Mladá Boleslav |
Křivánek Stanislav Bobek David (STR2), Cirók Lukáš (STR2), Hedánek Jaroslav (STR2), Petrlík Tomáš (STR2), Stahl David (STR2), Šiška Richard (STR2), Škuthan Dominik (STR2), Ulrich Tomáš (STR2), Vokurka Milan (STR2), Vrba Jakub (STR2) |
|
Odborná praxe |
OAK3 |
|
29.4. (Pá) |
7:50-14:10 |
Praktická zkouška |
STR4, VSP4 O13, O16 |
|
Odborné stáže v Evropě - Londýn Odborná stáž ekonomika, obchod, účetnictví
ERASMUS+15 VET |
Zikmundová Helena Jenček Pavel (EKL3), Jílek František (OAK3), Klímová Nikola (EKL3), Kotenová Nikola (OAK3), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Přibíková Aneta (OAK3), Přibylová Natálie (EKL3), Růžičková Sára (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Štrbová Michaela (EKL3) |
|
Odborná praxe |
EKL3 |
|
Odborná praxe |
OAK3 |
|
30.4. (So) |
|
Odborné stáže v Evropě - Londýn Odborná stáž ekonomika, obchod, účetnictví
ERASMUS+15 VET |
Zikmundová Helena Jenček Pavel (EKL3), Jílek František (OAK3), Klímová Nikola (EKL3), Kotenová Nikola (OAK3), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Přibíková Aneta (OAK3), Přibylová Natálie (EKL3), Růžičková Sára (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Štrbová Michaela (EKL3) |
|
1.5. (Ne) |
|
Odborné stáže v Evropě - Londýn Odborná stáž ekonomika, obchod, účetnictví
ERASMUS+15 VET |
Zikmundová Helena Jenček Pavel (EKL3), Jílek František (OAK3), Klímová Nikola (EKL3), Kotenová Nikola (OAK3), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Přibíková Aneta (OAK3), Přibylová Natálie (EKL3), Růžičková Sára (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Štrbová Michaela (EKL3) |
|
2.5. (Po) |
8:00-10:15 |
SMZ - MATEMATIKA DT |
EKL4, STR4, VSP4 Hnátek Jakub, Kuhnová Jaroslava O10, O9 |
13:00-14:25 |
SMZ - ANGLICKÝ JAZYK PP |
EKL4, STR4, VSP4 Hnátek Jakub, Sejáková Jarmila, Nováková Miluše O10, O8, O9 |
|
Školní maturitní komisař |
Karfíková Petra |
|
Odborné stáže v Evropě - Londýn Odborná stáž ekonomika, obchod, účetnictví
ERASMUS+15 VET |
Zikmundová Helena Jenček Pavel (EKL3), Jílek František (OAK3), Klímová Nikola (EKL3), Kotenová Nikola (OAK3), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Přibíková Aneta (OAK3), Přibylová Natálie (EKL3), Růžičková Sára (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Štrbová Michaela (EKL3) |
|
Odborná praxe |
OAK3 |
|
3.5. (Út) |
8:00- 9:30 |
SMZ -Český jazyk a literatura DT |
EKL4, STR4, VSP4 Sejáková Jarmila, Kuhnová Jaroslava, Myšková Monika, Nováková Miluše, Zabloudilová Martina O10, O17, O19, O8, O9 |
11:30-13:50 |
SMZ - Český jazyk a literatura PP |
EKL4, STR4, VSP4 Hnátek Jakub, Kuhnová Jaroslava, Nováková Miluše, Zabloudilová Martina O10, O19, O8, O9 |
|
Školní maturitní komisař |
Karfíková Petra |
|
Odborné stáže v Evropě - Londýn Odborná stáž ekonomika, obchod, účetnictví
ERASMUS+15 VET |
Zikmundová Helena Jenček Pavel (EKL3), Jílek František (OAK3), Klímová Nikola (EKL3), Kotenová Nikola (OAK3), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Přibíková Aneta (OAK3), Přibylová Natálie (EKL3), Růžičková Sára (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Štrbová Michaela (EKL3) |
|
Odborná praxe |
OAK3 |
|
4.5. (St) |
8:00-10:30 |
SMZ - ANGLICKÝ JAZYK DT |
EKL4, STR4, VSP4 Sejáková Jarmila, Kuhnová Jaroslava, Myšková Monika O10, O8, O9 |
|
Odborné stáže v Evropě - Londýn Odborná stáž ekonomika, obchod, účetnictví
ERASMUS+15 VET |
Zikmundová Helena Jenček Pavel (EKL3), Jílek František (OAK3), Klímová Nikola (EKL3), Kotenová Nikola (OAK3), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Přibíková Aneta (OAK3), Přibylová Natálie (EKL3), Růžičková Sára (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Štrbová Michaela (EKL3) |
|
Školní maturitní komisař |
Karfíková Petra |
|
Odborná praxe |
OAK3 |
|
5.5. (Čt) |
|
Odborná praxe |
OAK3 |
|
Odborné stáže v Evropě - Londýn Odborná stáž ekonomika, obchod, účetnictví
ERASMUS+15 VET |
Zikmundová Helena Jenček Pavel (EKL3), Jílek František (OAK3), Klímová Nikola (EKL3), Kotenová Nikola (OAK3), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Přibíková Aneta (OAK3), Přibylová Natálie (EKL3), Růžičková Sára (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Štrbová Michaela (EKL3) |
|
Školní maturitní komisař |
Karfíková Petra |
|
6.5. (Pá) |
|
Odborná praxe |
OAK3 |
|
Odborné stáže v Evropě - Londýn Odborná stáž ekonomika, obchod, účetnictví
ERASMUS+15 VET |
Zikmundová Helena Jenček Pavel (EKL3), Jílek František (OAK3), Klímová Nikola (EKL3), Kotenová Nikola (OAK3), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Přibíková Aneta (OAK3), Přibylová Natálie (EKL3), Růžičková Sára (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Štrbová Michaela (EKL3) |
|
7.5. (So) |
|
Odborné stáže v Evropě - Londýn Odborná stáž ekonomika, obchod, účetnictví
ERASMUS+15 VET |
Zikmundová Helena Jenček Pavel (EKL3), Jílek František (OAK3), Klímová Nikola (EKL3), Kotenová Nikola (OAK3), Peineltová Lucie (OAK3), Pekařová Diana (OAK3), Přibíková Aneta (OAK3), Přibylová Natálie (EKL3), Růžičková Sára (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Šnejdrová Pavlína (EKL3), Štrbová Michaela (EKL3) |
|
9.5. (Po) |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
10.5. (Út) |
9:00-11:15 |
Water 2016 Voda-přítel i nepřítel |
VSP3 Sejáková Jarmila |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
11.5. (St) |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
12.5. (Čt) |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
Příprava na maturitní zkoušku |
VSP4 |
|
13.5. (Pá) |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
Studium |
Zabloudilová Martina |
|
Příprava na maturitní zkoušku |
VSP4 |
|
16.5. (Po) |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
Příprava na maturitní zkoušku |
EKL4, STR4 |
|
Příprava na maturitní zkoušku |
VSP4 |
|
Poslanecká sněmovna |
EKL2, OAK1, OAK2 Hyláková Miroslava (OAK1), Kernerová Iris (OAK2) |
|
PMK MOST |
Kuhnová Jaroslava |
|
17.5. (Út) |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
Příprava na maturitní zkoušku |
EKL4, STR4 |
|
Příprava na maturitní zkoušku |
VSP4 |
|
PMK MOST |
Kuhnová Jaroslava |
|
18.5. (St) |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
Příprava na maturitní zkoušku |
EKL4, STR4 |
|
Ústní maturitní zkoušky |
VSP4 |
|
PMK MOST |
Kuhnová Jaroslava |
|
19.5. (Čt) |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
Příprava na maturitní zkoušku |
EKL4, STR4 |
|
Ústní maturitní zkoušky |
VSP4 |
|
PMK MOST |
Kuhnová Jaroslava |
|
20.5. (Pá) |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
Příprava na maturitní zkoušku |
EKL4, STR4 |
|
Ústní maturitní zkoušky |
VSP4 |
|
23.5. (Po) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
PMK MOST |
Bouda Miloslav |
|
Ústní maturitní zkoušky |
STR4 |
|
Ústní maturitní zkoušky |
EKL4 |
|
24.5. (Út) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
PMK MOST |
Bouda Miloslav |
|
Ústní maturitní zkoušky |
STR4 |
|
Ústní maturitní zkoušky |
EKL4 |
|
25.5. (St) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
PMK MOST |
Bouda Miloslav |
|
PMK MOST |
Milková Jana |
|
Ústní maturitní zkoušky |
EKL4 |
|
26.5. (Čt) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
PMK MOST |
Bouda Miloslav |
|
PMK MOST |
Milková Jana |
|
Ústní maturitní zkoušky |
EKL4 |
|
27.5. (Pá) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
Ústní maturitní zkoušky |
EKL4 |
|
30.5. (Po) |
|
Studium k výkonu specializované činnosti - koordinace v oblasti ICT |
Jukl Václav |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
PMK MOST |
Hyláková Miroslava |
|
31.5. (Út) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
PMK MOST |
Hyláková Miroslava |
|
ERASMUS+ Holandsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona Andresková Marcela (EKL3), Böhmová Barbora (VSP3), Fialová Veronika (EKL3), Khýn Tomáš (STR3), Kotenová Nikola (OAK3), Krupka Filip (STR3), Láda Václav (STR3), Melichar Jiří (STR3), Mokrá Kateřina (EKL3), Mokrá Nikola (EKL3), Přibíková Aneta (OAK3), Šnejdrová Pavlína (EKL3) |
|
1.6. (St) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
Studium |
Zabloudilová Martina |
|
PMK MOST |
Hyláková Miroslava |
|
ERASMUS+ Holandsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona Andresková Marcela (EKL3), Böhmová Barbora (VSP3), Fialová Veronika (EKL3), Khýn Tomáš (STR3), Kotenová Nikola (OAK3), Krupka Filip (STR3), Láda Václav (STR3), Melichar Jiří (STR3), Mokrá Kateřina (EKL3), Mokrá Nikola (EKL3), Přibíková Aneta (OAK3), Šnejdrová Pavlína (EKL3) |
|
Studium |
Myšková Monika |
|
2.6. (Čt) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
PMK MOST |
Hyláková Miroslava |
|
ERASMUS+ Holandsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona Andresková Marcela (EKL3), Böhmová Barbora (VSP3), Fialová Veronika (EKL3), Khýn Tomáš (STR3), Kotenová Nikola (OAK3), Krupka Filip (STR3), Láda Václav (STR3), Melichar Jiří (STR3), Mokrá Kateřina (EKL3), Mokrá Nikola (EKL3), Přibíková Aneta (OAK3), Šnejdrová Pavlína (EKL3) |
|
3.6. (Pá) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
ERASMUS+ Holandsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona Andresková Marcela (EKL3), Böhmová Barbora (VSP3), Fialová Veronika (EKL3), Khýn Tomáš (STR3), Kotenová Nikola (OAK3), Krupka Filip (STR3), Láda Václav (STR3), Melichar Jiří (STR3), Mokrá Kateřina (EKL3), Mokrá Nikola (EKL3), Přibíková Aneta (OAK3), Šnejdrová Pavlína (EKL3) |
|
4.6. (So) |
|
ERASMUS+ Holandsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona Andresková Marcela (EKL3), Böhmová Barbora (VSP3), Fialová Veronika (EKL3), Khýn Tomáš (STR3), Kotenová Nikola (OAK3), Krupka Filip (STR3), Láda Václav (STR3), Melichar Jiří (STR3), Mokrá Kateřina (EKL3), Mokrá Nikola (EKL3), Přibíková Aneta (OAK3), Šnejdrová Pavlína (EKL3) |
|
5.6. (Ne) |
|
ERASMUS+ Holandsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona Andresková Marcela (EKL3), Böhmová Barbora (VSP3), Fialová Veronika (EKL3), Khýn Tomáš (STR3), Kotenová Nikola (OAK3), Krupka Filip (STR3), Láda Václav (STR3), Melichar Jiří (STR3), Mokrá Kateřina (EKL3), Mokrá Nikola (EKL3), Přibíková Aneta (OAK3), Šnejdrová Pavlína (EKL3) |
|
6.6. (Po) |
|
EKOHRÁTKY |
Nováková Miluše Bergman Tomáš (VSP2), Cechlová Tereza (VSP2), Drahošová Barbora (VSP2), Džurbanová Adriana (VSP1), Fejková Nikola (VSP2), Fiedlerová Vladislava (VSP1), Filipová Barbora (VSP2), Gyurisová Tereza (OAK2), Hlavsová Magdaléna (OAK1), Holubcová Magdaléna (VSP2), Horáčková Johana (OAK2), Ištvánková Michaela (VSP2), Jandová Lenka (VSP2), Kloz Miroslav (VSP1), Kopušču Karina (VSP2), Koželuhová Eva (VSP2), Křivánek Michal (VSP1), Kubisková Eliška (EKL2), Maurerová Andrea (VSP2), Naseová Kateřina (VSP2), Olachová Denisa (VSP1), Pešulová Jana (VSP2), Pohlodková Lada (VSP2), Sinuová Izabela (VSP1), Sinuová Tereza (VSP1), Ševčík Roman (VSP2), Tomešová Natálie (EKL2), Vaňková Alexandra (VSP2), Vestfalová Dominika (VSP2) |
|
Cyklisticko-turistický kurz |
EKL3, OAK3, STR3, VSP3 Bouda Miloslav, Hnátek Jakub, Karfíková Petra, Verunáčová Jana |
|
7.6. (Út) |
12:35-15:00 |
Studium |
Myšková Monika |
|
Cyklisticko-turistický kurz |
EKL3, OAK3, STR3, VSP3 Bouda Miloslav, Drbohlavová Lenka, Hnátek Jakub, Verunáčová Jana |
|
8.6. (St) |
|
STRETECH - ČVUT Praha |
Jukl Václav, Vágnerová Simona |
|
Cyklisticko-turistický kurz |
EKL3, OAK3, STR3, VSP3 Bouda Miloslav, Drbohlavová Lenka, Hnátek Jakub, Verunáčová Jana |
|
9.6. (Čt) |
|
Cyklisticko-turistický kurz |
EKL3, OAK3, STR3, VSP3 Bouda Miloslav, Hnátek Jakub, Sejáková Jarmila, Verunáčová Jana |
|
10.6. (Pá) |
|
Cyklisticko-turistický kurz |
EKL3, OAK3, STR3, VSP3 Hnátek Jakub, Verunáčová Jana |
|
Literární exkurze Prahou |
STR1, VSP1 Karfíková Petra (STR1), Klausnitzerová Marta (VSP1) |
|
14.6. (Út) |
12:35-15:00 |
Studium |
Myšková Monika |
|
16.6. (Čt) |
8:15-10:00 |
William Shakespeare - Sen noci svatojánské |
EKL1, EKL2, EKL3, OAK1, OAK2, OAK3, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3 Drbohlavová Lenka (EKL3), Hyláková Miroslava (OAK1), Jakešová Martina (OAK3), Kernerová Iris (OAK2), Kernerová Iris (OAK2), Klausnitzerová Marta (VSP2), Sejáková Jarmila (VSP3), Sejáková Jarmila (VSP3), Křivánek Stanislav (STR1), Nováková Radka (STR2), Nováková Miluše (VSP1), Zikmundová Helena (EKL1) |
|
17.6. (Pá) |
|
NÁRODNÍ DIVADLO |
STR2 Karfíková Petra (STR2) |
|
22.6. (St) |
9:00-10:30 |
A-GIGA |
EKL2, EKL3, OAK2, OAK3, STR2, STR3, VSP2, VSP3 Drbohlavová Lenka (EKL3), Hnátek Jakub (OAK3), Hyláková Miroslava (VSP2), Kernerová Iris (OAK2), Sejáková Jarmila (VSP3), Nováková Radka (STR2) A |
10:30-14:10 |
Grilování s Kauflandem |
EKL1, OAK1, STR1, VSP1 Hyláková Miroslava (OAK1), Křivánek Stanislav (STR1), Nováková Miluše (VSP1), Zikmundová Helena (EKL1) |
11:45-14:10 |
Grilování s Kauflandem |
EKL2, EKL3, OAK2, OAK3, STR2, STR3, VSP2, VSP3 Drbohlavová Lenka (EKL3), Jakešová Martina (OAK3), Kernerová Iris (OAK2), Kernerová Iris (OAK2), Klausnitzerová Marta (VSP2), Sejáková Jarmila (VSP3), Sejáková Jarmila (VSP3), Nováková Radka (STR2) |
|
23.6. (Čt) |
7:50-11:15 |
Státní zkoušky z grafických disciplín |
Eymann Jakub (OAK3), Frajt Václav (OAK3), Jenček Pavel (EKL3), Klímová Nikola (EKL3), Kovalčík Milan (OAK3), Osička Kai (EKL3), Šajnerová Šárka (EKL3), Špeciánová Markéta (EKL3) |
|
24.6. (Pá) |
|
Exkurse |
EKL1, EKL2, EKL3, OAK1, OAK2, OAK3, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3 Drbohlavová Lenka (EKL3), Hyláková Miroslava (OAK1), Jakešová Martina (OAK3), Kernerová Iris (OAK2), Kernerová Iris (OAK2), Klausnitzerová Marta (VSP2), Sejáková Jarmila (VSP3), Sejáková Jarmila (VSP3), Křivánek Stanislav (STR1), Nováková Radka (STR2), Nováková Miluše (VSP1), Zikmundová Helena (EKL1) |
|
28.6. (Út) |
|
Exkurze do Osvětimi |
Karfíková Petra Bobek David (STR2), Cirók Lukáš (STR2), Hedánek Jaroslav (STR2), Průcha Vlastislav (STR2), Stahl David (STR2), Vokurka Milan (STR2) |
|
29.6. (St) |
|
Exkurze do Osvětimi |
Karfíková Petra Bobek David (STR2), Cirók Lukáš (STR2), Hedánek Jaroslav (STR2), Průcha Vlastislav (STR2), Stahl David (STR2), Vokurka Milan (STR2) |
|