|
Termín |
Akce |
Účastní se |
|
1.9. (Po) |
7:50- 8:35 |
Zahájení školního roku 2014/2015 |
ARR2, ARR3, EKL2, EKL3, EKL4, INS2, INS3, MOV2, OAK2, OAK4, SME2, SME3, STR2, STR3, STR4, ŠOD3, VSP2, VSP3, VSP4, ZED2, ZED3, ZPR2, ZPR3 Bílek Petr, Bouda Miloslav, Drbohlavová Lenka, Jakešová Martina, Karfíková Petra, Karfíková Petra, Kohutová Ludmila, Kohutová Ludmila, Kohutová Ludmila, Krupičková Jarmila, Kuhnová Jaroslava, Nováková Miluše, Pirichová Ilona, Pirichová Ilona, Soprová Zdeňka, Topičová Hana, Topičová Hana, Zabloudilová Martina, Zelenka Miroslav, Zelenka Miroslav, Zikmundová Helena, Zof Milan, Zof Milan |
8:40- 9:25 |
Zahájení školního roku 2014/2015 |
ARR1, INS1, MOV1, PPR1, SME1, ZED1, ZPR1 Koděrová Zuzana, Koděrová Zuzana, Kohut Nikolaj, Kohut Nikolaj, Mezera Jiří, Vágner Pavel, Vágner Pavel |
9:40-10:25 |
Zahájení školního roku 2014/2015 |
EKL1, OAK1, STR1, VSP1 Kernerová Iris, Kernerová Iris, Klausnitzerová Marta, Nováková Radka |
|
2.9. (Út) |
7:50-11:15 |
Třídnické práce |
EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, OAK1, OAK2, OAK4, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4 Bouda Miloslav, Drbohlavová Lenka, Jakešová Martina, Karfíková Petra, Karfíková Petra, Kernerová Iris, Kernerová Iris, Klausnitzerová Marta, Krupičková Jarmila, Kuhnová Jaroslava, Nováková Radka, Nováková Miluše, Soprová Zdeňka, Zabloudilová Martina, Zikmundová Helena |
|
3.9. (St) |
7:50- 8:35 |
Školení BOZP a PO |
EKL3, STR2, STR3, VSP2, VSP3 A |
8:40- 9:25 |
Školení BOZP a PO |
EKL2, EKL4, OAK4, STR4, VSP4 A |
9:40-10:25 |
Školení BOZP a PO |
EKL1, OAK1, OAK2, STR1, VSP1 A |
|
6.10. (Po) |
|
Google |
Krupičková Jarmila, Zikmundová Helena |
|
7.10. (Út) |
|
Projekt |
Kernerová Iris, Pichertová Simona |
|
10.10. (Pá) |
|
Nová norma ČSN |
Kuhnová Jaroslava |
|
15.10. (St) |
8:40-10:25 |
FESTIVAL MALÝCH DIVADELNÍCH FOREM - NÁŠ SVĚT 2014 |
EKL1, OAK1, STR1, VSP1 Kernerová Iris (OAK1), Klausnitzerová Marta (VSP1), Verunáčová Jana (STR1) |
10:30-13:20 |
FESTIVAL MALÝCH DIVADELNÍCH FOREM - NÁŠ SVĚT 2014 |
EKL3, STR3, VSP3 Bouda Miloslav (VSP3), Myšková Monika (EKL3) |
|
23.10. (Čt) |
|
Uhelné Safari Most |
STR1 Nováková Radka (STR1) |
|
31.10. (Pá) |
10:00-11:15 |
ČVUT |
STR3, STR4 Soprová Zdeňka (STR4) A |
11:45-12:30 |
ČVUT |
EKL4, OAK4, VSP4 Soprová Zdeňka A |
|
10.11. (Po) |
|
ZKL Klášterec nad Ohří |
STR1, STR2, STR3 Milková Jana (STR3), Soprová Zdeňka (STR3) |
|
1.12. (Po) |
|
Účetní praxe |
OAK4 O1 |
|
2.12. (Út) |
7:50- 8:35 |
Zdravý životní styl - Kaufland |
OAK2 Jakešová Martina (OAK2) A |
11:45-14:10 |
Adaptační pobyt |
EKL1, OAK1 Kernerová Iris (OAK1) A |
|
Okresní kolo florbal - Žatec |
Hnátek Jakub Frajt Václav (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Horvath Ladislav (STR2), Jurčička Petr (OAK2), Kabourek Tomáš (STR2), Khýn Tomáš (STR2), Knobloch Martin (STR3), Osúch Luboš (STR3), Rajlich Jiří (VSP4), Rambousek Miroslav (STR2) |
|
Účetní praxe |
OAK4 O1 |
|
3.12. (St) |
8:40-10:25 |
Mácha - literární pásmo |
EKL2, OAK2, STR2, VSP2 Hyláková Miroslava (VSP2) A |
|
Účetní praxe |
OAK4 O1 |
|
4.12. (Čt) |
|
Účetní praxe |
OAK4 O1 |
|
5.12. (Pá) |
|
Účetní praxe |
OAK4 O1 |
|
9.12. (Út) |
11:45-14:10 |
Olympiáda ČJ |
O17 Brožová Kristýna (EKL3), Dittrich Jan (STR3), Drahošová Barbora (VSP1), Eymann Jakub (OAK2), Fux Jaroslav (EKL4), Hrdlička David (EKL1), Jandová Lenka (VSP1), Jánská Sabina (EKL2), Jenček Jaroslav (STR4), Kabourek Tomáš (STR2), Kočárková Michaela (VSP3), Kodýtková Tereza (OAK1), Lacina Martin (EKL2), Láda Václav (STR2), Levá Kateřina (EKL3), Melichar Jiří (STR2), Naseová Kateřina (VSP1), Pacáková Andrea (EKL4), Pulchart Patrik (VSP3), Rus Josef (STR2), Severová Natálie (EKL1), Šajnerová Šárka (EKL2) |
|
11.12. (Čt) |
13:25-14:10 |
Finanční gramotnost |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 Drbohlavová Lenka (EKL4), Krupičková Jarmila (VSP4), Myšková Monika (OAK4), Nováková Miluše (STR4) A |
|
12.12. (Pá) |
|
Literární exkurze Prahou |
EKL2 Karfíková Petra (EKL2) |
|
17.12. (St) |
8:40- 9:25 |
Literární pásmo - Hrabal |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 Hyláková Miroslava (VSP4) A |
12:35-13:20 |
Divadelní představení |
EKL3, EKL4, OAK2, OAK4, STR4, VSP2 Fiala Jiří (OAK2), Hyláková Miroslava (EKL3), Kuhnová Jaroslava (VSP2), Mezera Jiří (STR4), Nováková Radka (EKL4), Pichertová Simona (OAK4) A |
13:25-14:10 |
Divadelní představení |
EKL1, OAK1, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP3, VSP4 Fiala Jiří (STR1), Hnátek Jakub (VSP4), Klausnitzerová Marta (VSP3), Kuhnová Jaroslava (OAK1), Mezera Jiří (STR2), Myšková Monika (VSP1), Verunáčová Jana (VSP4), Zikmundová Helena (STR3) A |
|
Projekty Most |
EKL2 Drbohlavová Lenka (EKL2) |
|
18.12. (Čt) |
|
SPORTOVNÍ DEN MÍSTO KONÁNÍ - SPORTOVNÍ HALA |
EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, OAK1, OAK2, OAK4, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4 Bouda Miloslav (OAK4), Drbohlavová Lenka (EKL2), Jakešová Martina (OAK2), Karfíková Petra (VSP3), Karfíková Petra (VSP3), Kernerová Iris (OAK1), Kernerová Iris (OAK1), Klausnitzerová Marta (VSP1), Krupičková Jarmila (VSP2), Kuhnová Jaroslava (EKL3), Nováková Radka (STR1), Nováková Miluše (STR4), Soprová Zdeňka (STR2), Zabloudilová Martina (EKL4), Zikmundová Helena (VSP4) |
|
19.12. (Pá) |
|
ŘEDITELSKÉ VOLNO |
ARR1, ARR2, ARR3, EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, INS1, INS2, INS3, MOV1, MOV2, OAK1, OAK2, OAK4, PPR1, SME1, SME2, SME3, STR1, STR2, STR3, STR4, ŠOD3, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4, ZED1, ZED2, ZED3, ZPR1, ZPR2, ZPR3 |
|
22.12. (Po) |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
23.12. (Út) |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
29.12. (Po) |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
30.12. (Út) |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
1.1. (Čt) |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
2.1. (Pá) |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
5.1. (Po) |
7:50- 8:35 |
Jazyková olympiáda - školní kolo Německý jazyk - písemná část |
O18 Andresková Marcela (EKL2), Eymann Jakub (OAK2), Karpíšková Michaela (EKL3), Lacina Martin (EKL2), Taufnerová Denisa (EKL3) |
|
6.1. (Út) |
7:50- 8:35 |
Jazyková olympiáda - školní kolo Anglický jazyk - písemná část |
O2 Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Karpíšková Michaela (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Levá Kateřina (EKL3), Nguyen Xuan Hien (OAK2), Novotný Zdeněk (STR3), Pulchart Patrik (VSP3), Růžičková Sára (EKL2), Řehánek Jiří (STR1), Šoun Marek (STR1), Štrbová Michaela (EKL2), Taufnerová Denisa (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Ulrich Tomáš (STR1) |
10:30-11:15 |
Jazyková olympiáda - školní kolo Anglický jazyk - ústní část |
O1 Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Karpíšková Michaela (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Levá Kateřina (EKL3), Nguyen Xuan Hien (OAK2), Novotný Zdeněk (STR3), Pulchart Patrik (VSP3), Růžičková Sára (EKL2), Řehánek Jiří (STR1), Šoun Marek (STR1), Štrbová Michaela (EKL2), Taufnerová Denisa (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Ulrich Tomáš (STR1) |
11:45-12:30 |
Jazyková olympiáda - školní kolo Německý jazyk - ústní část |
O18 Andresková Marcela (EKL2), Eymann Jakub (OAK2), Karpíšková Michaela (EKL3), Lacina Martin (EKL2), Taufnerová Denisa (EKL3) |
|
7.1. (St) |
12:35-13:20 |
Jazyková olympiáda - školní kolo Španělský jazyk - písemná část |
O8 Fux Jaroslav (EKL4), Jelínková Kateřina (EKL3), Jelínková Tereza (EKL1), Kludajová Aneta (EKL3), Kotenová Nikola (OAK2), Kubisková Eliška (EKL1), Pacáková Andrea (EKL4), Smrčková Kristýna (OAK1), Šmídlová Aneta (EKL3), Uldrichová Kristýna (EKL3), Vokurková Simona (EKL3), Vondráček Jakub (EKL1) |
|
11.1. (Ne) |
|
LVK - Trutnov, Areál Mladé Buky, Krkonoše Lyžařský výcvikový kurz |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana Beneš Vítězslav (STR1), Bláha Petr (EKL1), Horáčková Johana (OAK1), Kolár David (STR1), Kříž Karel (EKL1), Kučera Pavel (STR2), Láda Václav (STR2), Petrlík Tomáš (STR1), Průcha Vlastislav (STR1), Rychtařík Lukáš (EKL1), Stahl David (STR1), Tomešová Natálie (EKL1), Veselák František (EKL1), Zemánek Jan (OAK1) |
|
12.1. (Po) |
7:50- 8:35 |
Jazyková olympiáda - školní kolo Španělský jazyk - písemná část |
O3 Fux Jaroslav (EKL4), Jelínková Kateřina (EKL3), Jelínková Tereza (EKL1), Kludajová Aneta (EKL3), Kotenová Nikola (OAK2), Kubisková Eliška (EKL1), Pacáková Andrea (EKL4), Smrčková Kristýna (OAK1), Šmídlová Aneta (EKL3), Uldrichová Kristýna (EKL3), Vokurková Simona (EKL3), Vondráček Jakub (EKL1) |
|
LVK - Trutnov, Areál Mladé Buky, Krkonoše Lyžařský výcvikový kurz |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana Beneš Vítězslav (STR1), Bláha Petr (EKL1), Horáčková Johana (OAK1), Kolár David (STR1), Kříž Karel (EKL1), Kučera Pavel (STR2), Láda Václav (STR2), Petrlík Tomáš (STR1), Průcha Vlastislav (STR1), Rychtařík Lukáš (EKL1), Stahl David (STR1), Tomešová Natálie (EKL1), Veselák František (EKL1), Zemánek Jan (OAK1) |
|
13.1. (Út) |
|
LVK - Trutnov, Areál Mladé Buky, Krkonoše Lyžařský výcvikový kurz |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana Beneš Vítězslav (STR1), Bláha Petr (EKL1), Horáčková Johana (OAK1), Kolár David (STR1), Kříž Karel (EKL1), Kučera Pavel (STR2), Láda Václav (STR2), Petrlík Tomáš (STR1), Průcha Vlastislav (STR1), Rychtařík Lukáš (EKL1), Stahl David (STR1), Tomešová Natálie (EKL1), Veselák František (EKL1), Zemánek Jan (OAK1) |
|
14.1. (St) |
|
LVK - Trutnov, Areál Mladé Buky, Krkonoše Lyžařský výcvikový kurz |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana Beneš Vítězslav (STR1), Bláha Petr (EKL1), Horáčková Johana (OAK1), Kolár David (STR1), Kříž Karel (EKL1), Kučera Pavel (STR2), Láda Václav (STR2), Petrlík Tomáš (STR1), Průcha Vlastislav (STR1), Rychtařík Lukáš (EKL1), Stahl David (STR1), Tomešová Natálie (EKL1), Veselák František (EKL1), Zemánek Jan (OAK1) |
|
15.1. (Čt) |
|
LVK - Trutnov, Areál Mladé Buky, Krkonoše Lyžařský výcvikový kurz |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana Beneš Vítězslav (STR1), Bláha Petr (EKL1), Horáčková Johana (OAK1), Kolár David (STR1), Kříž Karel (EKL1), Kučera Pavel (STR2), Láda Václav (STR2), Petrlík Tomáš (STR1), Průcha Vlastislav (STR1), Rychtařík Lukáš (EKL1), Stahl David (STR1), Tomešová Natálie (EKL1), Veselák František (EKL1), Zemánek Jan (OAK1) |
|
16.1. (Pá) |
|
LVK - Trutnov, Areál Mladé Buky, Krkonoše Lyžařský výcvikový kurz |
Hnátek Jakub, Verunáčová Jana Beneš Vítězslav (STR1), Bláha Petr (EKL1), Horáčková Johana (OAK1), Kolár David (STR1), Kříž Karel (EKL1), Kučera Pavel (STR2), Láda Václav (STR2), Petrlík Tomáš (STR1), Průcha Vlastislav (STR1), Rychtařík Lukáš (EKL1), Stahl David (STR1), Tomešová Natálie (EKL1), Veselák František (EKL1), Zemánek Jan (OAK1) |
|
26.1. (Po) |
14:30 |
Pedagogická rada za 1. pololetí - Osv. |
|
|
27.1. (Út) |
14:30 |
Pedagogická rada za 1. pololetí - Post. |
|
|
28.1. (St) |
|
Krajské kolo - Florbal Teplice |
Hnátek Jakub Frajt Václav (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Horvath Ladislav (STR2), Houda Tomáš (VSP4), Jurčička Petr (OAK2), Kabourek Tomáš (STR2), Khýn Tomáš (STR2), Knobloch Martin (STR3), Krupka Dominik (OAK4), Osúch Luboš (STR3), Rajlich Jiří (VSP4), Rambousek Miroslav (STR2) |
|
29.1. (Čt) |
13:25-14:10 |
Třídnická hodina - vysvědčení za 1. pololetí |
EKL1, EKL2, EKL3, EKL4, OAK1, OAK2, OAK4, STR1, STR2, STR3, STR4, VSP1, VSP2, VSP3, VSP4 Bouda Miloslav (OAK4), Drbohlavová Lenka (EKL2), Jakešová Martina (OAK2), Karfíková Petra (VSP3), Karfíková Petra (VSP3), Kernerová Iris (OAK1), Kernerová Iris (OAK1), Klausnitzerová Marta (VSP1), Krupičková Jarmila (VSP2), Kuhnová Jaroslava (EKL3), Nováková Radka (STR1), Nováková Miluše (STR4), Soprová Zdeňka (STR2), Zabloudilová Martina (EKL4), Zikmundová Helena (VSP4) |
|
30.1. (Pá) |
|
Pololetní prázdniny |
|
|
5.2. (Čt) |
|
Den otevřených dveří |
|
|
Okresní kolo olympiády v ČJ Žatec |
Karfíková Petra Fux Jaroslav (EKL4), Pulchart Patrik (VSP3) |
|
11.2. (St) |
|
Okresní kolo olympiády v NJ Žatec |
Klausnitzerová Marta Taufnerová Denisa (EKL3) |
|
17.2. (Út) |
|
Krajské kolo olympiády ve španělském jazyce Ústí nad Labem |
Neubertová Věra Fux Jaroslav (EKL4), Šmídlová Aneta (EKL3) |
|
23.2. (Po) |
|
Jarní prázdniny |
|
|
24.2. (Út) |
|
Jarní prázdniny |
|
|
25.2. (St) |
|
Jarní prázdniny |
|
|
26.2. (Čt) |
|
Jarní prázdniny |
|
|
27.2. (Pá) |
|
Jarní prázdniny |
|
|
4.3. (St) |
7:50- 8:35 |
ÚP Louny |
EKL4, OAK4 Jakešová Martina (OAK4), Milková Jana (EKL4) A |
8:40- 9:25 |
ÚP Louny |
STR4, VSP4 Fiala Jiří, Hyláková Miroslava A |
|
12.3. (Čt) |
|
Okresní kolo v basketbalu |
|
|
17.3. (Út) |
|
DEN VODY |
OAK2 Nováková Miluše (OAK2) |
|
18.3. (St) |
7:50- 9:25 |
Ekonomicko-managerská olympiáda |
EKL3 Myšková Monika (EKL3) O16 |
11:45-13:20 |
Ekonomicko-managerská olympiáda |
VSP3 Myšková Monika (VSP3) O16 |
|
20.3. (Pá) |
7:50- 9:25 |
MATEMATICKÝ KLOKAN |
Milková Jana, Nováková Miluše O17, O19 Bartoš Vladimír (EKL4), Bauer Martin (OAK4), Brožová Kristýna (EKL3), Danajová Hana (VSP4), Danko Jan (OAK1), Dudová Kristýna (EKL1), Dušek Roman (STR1), Eymann Jakub (OAK2), Fux Jaroslav (EKL4), Gunár Josef (EKL2), Holcr Lukáš (EKL4), Houda Tomáš (VSP4), Hrdlička David (EKL1), Jandová Lenka (VSP1), Jenček Pavel (EKL2), Jirásková Anna (VSP4), Klapková Monika (EKL3), Kludajová Aneta (EKL3), Kohout Dan (STR1), Kopušču Jaroslav (OAK1), Kotenová Nikola (OAK2), Kovalčík Milan (OAK2), Kubisková Eliška (EKL1), Kurková Markéta (EKL4), Láda Václav (STR2), Matouchová Radka (EKL4), Melichar Jiří (STR2), Naseová Kateřina (VSP1), Nazaruk Olena (EKL3), Nguyen Xuan Hien (OAK2), Novotný Zdeněk (STR3), Osička Kai (EKL2), Osúch Luboš (STR3), Pacáková Andrea (EKL4), Pechal Dominik (STR2), Pekařová Diana (OAK2), Pešulová Kamila (VSP4), Pirnerová Aneta (OAK2), Prošková Jana (EKL4), Přibíková Aneta (OAK2), Rajlich Jiří (VSP4), Saková Nikola (EKL3), Seifertová Hana (VSP4), Sekeráková Eliška (VSP4), Severová Natálie (EKL1), Šounová Klára (VSP4), Tichý Daniel (OAK1), Toman Stanislav (EKL3), Tomešová Natálie (EKL1), Uldrichová Kristýna (EKL3), Váňová Ema (OAK1), Veselák František (EKL1), Vondráček Jakub (EKL1), Zejdová Markéta (OAK2) |
|
24.3. (Út) |
8:40-10:25 |
KINO |
EKL1, EKL2, OAK1, OAK2, STR1, VSP1, VSP2 Hyláková Miroslava (VSP1), Jakešová Martina (VSP2), Karfíková Petra (EKL2), Nováková Miluše (OAK1) |
11:45-15:00 |
Školení PMK |
Bouda Miloslav, Drbohlavová Lenka, Krupičková Jarmila |
|
KRAJSKÉ KOLO V GRAFICKÝCH DISCIPLÍNÁCH |
Kuhnová Jaroslava, Milková Jana Hnatjuk Tomáš (OAK2), Nguyen Xuan Hien (OAK2), Osička Kai (EKL2), Šašek Pavel (VSP4), Toman Stanislav (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
JAZYKOVÁ OLYMPIÁDA |
Kernerová Iris, Klausnitzerová Marta, Nováková Radka, Zikmundová Helena |
|
1.4. (St) |
|
EVVO - DEN VODY PRO ZŠ |
Nováková Miluše Cimrmanová Martina (OAK2), Fořtová Kristýna (OAK2), Kořánová Eliška (OAK2), Kostková Šárka (OAK2), Kotenová Nikola (OAK2), Nachtigalová Kristýna (OAK2), Peineltová Lucie (OAK2), Pekařová Diana (OAK2), Pirnerová Aneta (OAK2), Přibíková Aneta (OAK2), Roflíková Lucie (OAK2), Zejdová Markéta (OAK2) |
|
VELIKONOČNÍ TURNAJ V SÁLOVÉ KOPANÉ |
EKL1, EKL2, EKL3, OAK1, OAK2, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3 |
|
2.4. (Čt) |
|
Velikonoční prázdniny |
|
|
3.4. (Pá) |
|
Velikonoční prázdniny |
|
|
8.4. (St) |
14:30 |
PEDAGOGICKÁ RADA - OSV. |
|
|
9.4. (Čt) |
14:30 |
PEDAGOGICKÁ RADA - POST. |
|
|
10.4. (Pá) |
8:40-10:25 |
Festival "Jeden svět Louny" |
EKL3, STR3, VSP3 Hnátek Jakub (EKL3), Hyláková Miroslava (VSP3) |
|
13.4. (Po) |
16:00-18:00 |
Třídní schůzky - Osv. |
|
|
14.4. (Út) |
16:00-18:00 |
Třídní schůzky - Post. |
|
|
17.4. (Pá) |
|
Národní divadlo Praha |
EKL2 Karfíková Petra (EKL2) |
|
19.4. (Ne) |
|
ERASMUS+ Velká Británie |
Zikmundová Helena Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Jánská Veronika (EKL3), Jelínková Kateřina (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Králová Martina (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Svoboda Jan (EKL3), Targošová Ivana (VSP3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
20.4. (Po) |
|
PRAXE |
EKL3 |
|
Celostátní kolo v graf. disciplínách - Ostrava |
Kuhnová Jaroslava Šašek Pavel (VSP4) |
|
ERASMUS+ Velká Británie |
Zikmundová Helena Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Jánská Veronika (EKL3), Jelínková Kateřina (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Králová Martina (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Svoboda Jan (EKL3), Targošová Ivana (VSP3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
21.4. (Út) |
|
PRAXE |
EKL3 |
|
Celostátní kolo v graf. disciplínách - Ostrava |
Kuhnová Jaroslava Šašek Pavel (VSP4) |
|
ERASMUS+ Velká Británie |
Zikmundová Helena Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Jánská Veronika (EKL3), Jelínková Kateřina (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Králová Martina (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Svoboda Jan (EKL3), Targošová Ivana (VSP3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
22.4. (St) |
|
PRAXE |
EKL3 |
|
ERASMUS+ Velká Británie |
Zikmundová Helena Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Jánská Veronika (EKL3), Jelínková Kateřina (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Králová Martina (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Svoboda Jan (EKL3), Targošová Ivana (VSP3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
23.4. (Čt) |
7:45- 9:15 |
SAFETY ROAD |
OAK2, STR3, VSP3 Jakešová Martina (VSP3) |
9:40-10:25 |
Kaufland |
OAK2, STR3, VSP3 Jakešová Martina (VSP3) A |
|
ERASMUS+ Velká Británie |
Zikmundová Helena Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Jánská Veronika (EKL3), Jelínková Kateřina (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Králová Martina (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Svoboda Jan (EKL3), Targošová Ivana (VSP3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
PRAXE |
EKL3 |
|
24.4. (Pá) |
7:00-15:00 |
Praktická maturitní zkouška |
EKL4 O16 |
|
PRAXE |
EKL3 |
|
ERASMUS+ Velká Británie |
Zikmundová Helena Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Jánská Veronika (EKL3), Jelínková Kateřina (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Králová Martina (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Svoboda Jan (EKL3), Targošová Ivana (VSP3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
25.4. (So) |
|
ERASMUS+ Velká Británie |
Zikmundová Helena Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Jánská Veronika (EKL3), Jelínková Kateřina (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Králová Martina (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Svoboda Jan (EKL3), Targošová Ivana (VSP3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
26.4. (Ne) |
|
ERASMUS+ Velká Británie |
Zikmundová Helena Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Jánská Veronika (EKL3), Jelínková Kateřina (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Králová Martina (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Svoboda Jan (EKL3), Targošová Ivana (VSP3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
27.4. (Po) |
|
ERASMUS+ Velká Británie |
Zikmundová Helena Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Jánská Veronika (EKL3), Jelínková Kateřina (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Králová Martina (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Svoboda Jan (EKL3), Targošová Ivana (VSP3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
28.4. (Út) |
|
ERASMUS+ Velká Británie |
Zikmundová Helena Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Jánská Veronika (EKL3), Jelínková Kateřina (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Králová Martina (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Svoboda Jan (EKL3), Targošová Ivana (VSP3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
Příprava k maturitní zkoušce |
EKL4, VSP4 |
|
29.4. (St) |
|
ERASMUS+ Velká Británie |
Zikmundová Helena Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Jánská Veronika (EKL3), Jelínková Kateřina (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Králová Martina (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Svoboda Jan (EKL3), Targošová Ivana (VSP3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
Příprava k maturitní zkoušce |
EKL4, VSP4 |
|
30.4. (Čt) |
|
ERASMUS+ Velká Británie |
Zikmundová Helena Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Jánská Veronika (EKL3), Jelínková Kateřina (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Králová Martina (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Svoboda Jan (EKL3), Targošová Ivana (VSP3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
Příprava k maturitní zkoušce |
EKL4, VSP4 |
|
1.5. (Pá) |
|
ERASMUS+ Velká Británie |
Zikmundová Helena Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Jánská Veronika (EKL3), Jelínková Kateřina (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Králová Martina (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Svoboda Jan (EKL3), Targošová Ivana (VSP3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
2.5. (So) |
|
ERASMUS+ Velká Británie |
Zikmundová Helena Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Jánská Veronika (EKL3), Jelínková Kateřina (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Králová Martina (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Svoboda Jan (EKL3), Targošová Ivana (VSP3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
4.5. (Po) |
8:00-10:40 |
MATEMATIKA - DT |
Krupičková Jarmila, Kuhnová Jaroslava O8, O9 |
13:00-14:40 |
ANGLICKÝ JAZYK - PP O18 - SPUO-1 |
Krupičková Jarmila, Kuhnová Jaroslava, Myšková Monika, Nováková Miluše, Zabloudilová Martina O10, O18, O19, O8, O9 |
|
Blok DT a PP SMZ |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
5.5. (Út) |
7:45- 9:40 |
ČESKÝ JAZYK - DT 018 - SPUO-1 |
Hnátek Jakub, Krupičková Jarmila, Kuhnová Jaroslava, Myšková Monika, Nováková Miluše, Zabloudilová Martina O10, O17, O18, O19, O8, O9 |
11:20-14:10 |
ČESKÝ JAZYK - PP 018 - SPUO-1 |
Hnátek Jakub, Krupičková Jarmila, Kuhnová Jaroslava, Myšková Monika, Nováková Miluše, Zabloudilová Martina O10, O17, O18, O19, O8, O9 |
|
Blok DT a PP SMZ |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
6.5. (St) |
7:45-10:40 |
ANGLICKÝ JAZYK - DT 018 - SPUO-1 |
Hnátek Jakub, Krupičková Jarmila, Kuhnová Jaroslava, Myšková Monika, Zabloudilová Martina O10, O17, O18, O8, O9 |
|
DEN ZEMĚ |
Nováková Miluše Bergman Tomáš (VSP1), Cechlová Tereza (VSP1), Cimrmanová Martina (OAK2), Drahošová Barbora (VSP1), Dvořáková Michaela (VSP1), Eymann Jakub (OAK2), Filipová Barbora (VSP1), Fořtová Kristýna (OAK2), Frajt Václav (OAK2), Hnatjuk Tomáš (OAK2), Holubcová Magdaléna (VSP1), Ištvánková Michaela (VSP1), Jandová Lenka (VSP1), Jílek František (OAK2), Jurčička Petr (OAK2), Klemešová Michaela (VSP1), Kořánová Eliška (OAK2), Kostková Šárka (OAK2), Kotenová Nikola (OAK2), Kovalčík Milan (OAK2), Maurerová Andrea (VSP1), Nachtigalová Kristýna (OAK2), Naseová Kateřina (VSP1), Nguyen Xuan Hien (OAK2), Peineltová Lucie (OAK2), Pekařová Diana (OAK2), Pešulová Jana (VSP1), Pinc Tomáš (OAK2), Pirnerová Aneta (OAK2), Přibíková Aneta (OAK2), Roflíková Lucie (OAK2), Smreček Lukáš (VSP1), Šaržík Dušan (OAK2), Šindarová Helen (VSP1), Vaňková Alexandra (VSP1), Vestfalová Dominika (VSP1), Werler René (OAK2), Zejdová Markéta (OAK2) |
|
Blok DT a PP SMZ |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
7.5. (Čt) |
7:50-10:10 |
NĚMECKÝ JAZYK - DT |
Hnátek Jakub O8 |
11:50-13:25 |
NĚMECKÝ JAZYK - PP |
Hnátek Jakub O8 |
|
Blok DT a PP SMZ |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
8.5. (Pá) |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
Blok DT a PP SMZ |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
11.5. (Po) |
11:50-15:00 |
MATEMATIKA - DT |
Zabloudilová Martina O8 |
|
Blok DT a PP SMZ |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
12.5. (Út) |
9:40-11:15 |
Výběrové testování ČŠI |
EKL3 Hyláková Miroslava (EKL3) O16 |
|
Blok DT a PP SMZ |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
13.5. (St) |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
Blok DT a PP SMZ |
EKL4, OAK4, STR4, VSP4 |
|
14.5. (Čt) |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
Příprava k maturitní zkoušce |
EKL4, VSP4 |
|
15.5. (Pá) |
|
Odborná praxe |
VSP2 |
|
Příprava k maturitní zkoušce |
EKL4, VSP4 |
|
16.5. (So) |
|
Termín uvolnění výsledků DT žákům |
|
|
18.5. (Po) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
Příprava k maturitní zkoušce |
OAK4, STR4 |
|
19.5. (Út) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
Příprava k maturitní zkoušce |
OAK4, STR4 |
|
20.5. (St) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
Příprava k maturitní zkoušce |
OAK4, STR4 |
|
21.5. (Čt) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
Příprava k maturitní zkoušce |
OAK4, STR4 |
|
22.5. (Pá) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
Příprava k maturitní zkoušce |
OAK4, STR4 |
|
25.5. (Po) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
26.5. (Út) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
27.5. (St) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
28.5. (Čt) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
29.5. (Pá) |
|
Odborná praxe |
STR3, VSP3 |
|
Literární exkurze - Praha |
OAK2 Jakešová Martina (OAK2) |
|
31.5. (Ne) |
|
ERASMUS+ „Helping each other: sustainability in a longterm partnership“ Dalton Lyceum Barendrecht, Holandsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona Bredlová Andrea (EKL3), Brožová Kristýna (EKL3), Franková Lucie (EKL3), Karpíšková Michaela (EKL3), Kludajová Aneta (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Taufnerová Denisa (EKL3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Uldrichová Kristýna (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
1.6. (Po) |
|
Cyklisticko-turistický kurz |
EKL3, STR3, VSP3 Bouda Miloslav, Hnátek Jakub, Verunáčová Jana |
|
ERASMUS+ „Helping each other: sustainability in a longterm partnership“ Dalton Lyceum Barendrecht, Holandsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona Bredlová Andrea (EKL3), Brožová Kristýna (EKL3), Franková Lucie (EKL3), Karpíšková Michaela (EKL3), Kludajová Aneta (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Taufnerová Denisa (EKL3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Uldrichová Kristýna (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
2.6. (Út) |
|
Cyklisticko-turistický kurz |
EKL3, STR3, VSP3 Bouda Miloslav, Hnátek Jakub, Verunáčová Jana |
|
ERASMUS+ „Helping each other: sustainability in a longterm partnership“ Dalton Lyceum Barendrecht, Holandsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona Bredlová Andrea (EKL3), Brožová Kristýna (EKL3), Franková Lucie (EKL3), Karpíšková Michaela (EKL3), Kludajová Aneta (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Taufnerová Denisa (EKL3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Uldrichová Kristýna (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
3.6. (St) |
|
EKOHRÁTKY - EVVO |
Nováková Miluše Bergman Tomáš (VSP1), Cechlová Tereza (VSP1), Drahošová Barbora (VSP1), Dvořáková Michaela (VSP1), Eymann Jakub (OAK2), Fiedlerová Vladislava (VSP1), Filipová Barbora (VSP1), Holubcová Magdaléna (VSP1), Ištvánková Michaela (VSP1), Jandová Lenka (VSP1), Jelínková Tereza (EKL1), Klemešová Michaela (VSP1), Kubisková Eliška (EKL1), Ladižinská Eva (VSP2), Maurerová Andrea (VSP1), Naseová Kateřina (VSP1), Peineltová Lucie (OAK2), Pekařová Diana (OAK2), Pešulová Jana (VSP1), Pirnerová Aneta (OAK2), Polcarová Kristýna (VSP1), Přibíková Aneta (OAK2), Roflíková Lucie (OAK2), Severová Natálie (EKL1), Smreček Lukáš (VSP1), Šindarová Helen (VSP1), Širancová Sára (VSP1), Tomešová Natálie (EKL1), Vaňková Alexandra (VSP1), Vestfalová Dominika (VSP1) |
|
Cyklisticko-turistický kurz |
EKL3, STR3, VSP3 Bouda Miloslav, Hnátek Jakub, Verunáčová Jana |
|
ERASMUS+ „Helping each other: sustainability in a longterm partnership“ Dalton Lyceum Barendrecht, Holandsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona Bredlová Andrea (EKL3), Brožová Kristýna (EKL3), Franková Lucie (EKL3), Karpíšková Michaela (EKL3), Kludajová Aneta (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Taufnerová Denisa (EKL3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Uldrichová Kristýna (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
4.6. (Čt) |
|
Cyklisticko-turistický kurz |
EKL3, STR3, VSP3 Bouda Miloslav, Hnátek Jakub, Verunáčová Jana |
|
ERASMUS+ „Helping each other: sustainability in a longterm partnership“ Dalton Lyceum Barendrecht, Holandsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona Bredlová Andrea (EKL3), Brožová Kristýna (EKL3), Franková Lucie (EKL3), Karpíšková Michaela (EKL3), Kludajová Aneta (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Taufnerová Denisa (EKL3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Uldrichová Kristýna (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
5.6. (Pá) |
|
Cyklisticko-turistický kurz |
EKL3, STR3, VSP3 Bouda Miloslav, Hnátek Jakub, Verunáčová Jana |
|
ERASMUS+ „Helping each other: sustainability in a longterm partnership“ Dalton Lyceum Barendrecht, Holandsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona Bredlová Andrea (EKL3), Brožová Kristýna (EKL3), Franková Lucie (EKL3), Karpíšková Michaela (EKL3), Kludajová Aneta (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Taufnerová Denisa (EKL3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Uldrichová Kristýna (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
6.6. (So) |
|
ERASMUS+ „Helping each other: sustainability in a longterm partnership“ Dalton Lyceum Barendrecht, Holandsko |
Kernerová Iris, Pichertová Simona Bredlová Andrea (EKL3), Brožová Kristýna (EKL3), Franková Lucie (EKL3), Karpíšková Michaela (EKL3), Kludajová Aneta (EKL3), Levá Kateřina (EKL3), Nazaruk Olena (EKL3), Taufnerová Denisa (EKL3), Toman Stanislav (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Uldrichová Kristýna (EKL3), Zamrazilová Nikola (EKL3) |
|
10.6. (St) |
7:50- 9:25 |
Zdrava výživa Kaufland |
STR3, VSP3 Jakešová Martina O23 |
|
18.6. (Čt) |
8:30- 9:15 |
Divadelní představení "Když básník, tak prokletý" |
EKL1, EKL2, EKL3, OAK1, OAK2, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3 Bouda Miloslav (STR2), Drbohlavová Lenka (EKL3), Hnátek Jakub (VSP3), Hyláková Miroslava (VSP1), Klausnitzerová Marta (EKL1), Milková Jana (OAK2), Neubertová Věra (OAK1), Nováková Miluše (STR1), Zabloudilová Martina (EKL2), Zemanová Mirka (VSP2), Zikmundová Helena (STR3) |
|
24.6. (St) |
|
TH |
EKL1, EKL2, EKL3, OAK1, OAK2, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3 Drbohlavová Lenka, Jakešová Martina, Karfíková Petra, Karfíková Petra, Kernerová Iris, Kernerová Iris, Klausnitzerová Marta, Krupičková Jarmila, Kuhnová Jaroslava, Nováková Radka, Verunáčová Jana |
|
26.6. (Pá) |
|
Exkurze |
EKL1, EKL2, EKL3, OAK1, OAK2, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3 Drbohlavová Lenka, Jakešová Martina, Karfíková Petra, Karfíková Petra, Kernerová Iris, Kernerová Iris, Klausnitzerová Marta, Krupičková Jarmila, Kuhnová Jaroslava, Nováková Radka, Verunáčová Jana |
|
29.6. (Po) |
7:50- 9:25 |
TH |
EKL1, EKL2, EKL3, OAK1, OAK2, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3 Drbohlavová Lenka, Jakešová Martina, Karfíková Petra, Karfíková Petra, Kernerová Iris, Kernerová Iris, Klausnitzerová Marta, Krupičková Jarmila, Kuhnová Jaroslava, Nováková Radka, Verunáčová Jana |
9:40-14:10 |
Lucerna - divadlo |
EKL1, EKL2, EKL3, OAK1, OAK2, STR1, STR2, STR3, VSP1, VSP2, VSP3 Drbohlavová Lenka, Jakešová Martina, Karfíková Petra, Karfíková Petra, Kernerová Iris, Kernerová Iris, Klausnitzerová Marta, Krupičková Jarmila, Kuhnová Jaroslava, Nováková Radka, Verunáčová Jana |
|