zalozky_1
 zalozky_3
 zalozky_2
 zalozky_4
 
Obchodní akademie a Střední odborná škola gen. F. Fajtla, Louny
jidelna_1bakalariwebmailintranetelearning

winter-0035

 

 

  

Obsluha CNC obráběcích strojů ( kód: 23-026-H)

Délka studia:  200 hod

Vstupní požadavky: minimálně střední vzdělání s výučním listem nebo praxe ve strojírenském                                  oboru

Způsob ukončení: započtení všech úspěšně ukončených modulů programu

Certifikát: osvědčení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu

Cíl vzdělávacího programu: rozšíření znalostí v oboru obrábění se zaměřením na obsluhu   

Pracovní uplatnění je ve všech dělnických profesí strojírenských oborů.

KONTAKT

Název  organizace:
Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace
Zřizovatel: Ústecký kraj, Velká Hradební 3118/48, 40002 Ústí nad Labem
Sídlo školy: Louny, Ústecký kraj
Ředitelka školy: Mgr. Simona Vágnerová
Doručovací  adresa:
Osvoboditelů 380, 440 58  Louny
Telefon: +420-415-655-489

Fax +  záznamník: +420-415-652-486
IZO: 014451042, IČO: 14451042, DIČ: CZ14451042
REDIZO: 600170632
E-mail: skola@oasoslouny.cz
Bankovní spojení: ČSOB, č.ú. 167762648/0300
  • Čt
    18
    Pro
    2014
    celý denSportovní hala Louny
  • 19
    Pro
    2014
  • Po
    05
    Led
    2015

    7:50 - uč. 18 - NĚMECKÝ JAZYK

    Andresková Marcela (EKL2), Eymann Jakub (OAK2), Karpíšková Michaela (EKL3), Lacina Martin (EKL2), Taufnerová Denisa (EKL3)

  • Út
    06
    Led
    2015

    7:50 - uč. 2 - ANGLICKÝ JAZYK

    10:30 - uč. 1 - ANGLICKÝ JAZYK

    Eymann Jakub (OAK2), Helšus Josef (VSP3), Karpíšková Michaela (EKL3), Kodlová Karolína (VSP3), Levá Kateřina (EKL3), Nguyen Xuan Hien (OAK2), Novotný Zdeněk (STR3), Pulchart Patrik (VSP3), Růžičková Sára (EKL2), Řehánek Jiří (STR1), Šoun Marek (STR1), Štrbová Michaela (EKL2), Taufnerová Denisa (EKL3), Tomášová Kateřina (EKL3), Ulrich Tomáš (STR1)

    11:45 - uč. 18 - NĚMECKÝ JAZYK

    Andresková Marcela (EKL2), Eymann Jakub (OAK2), Karpíšková Michaela (EKL3), Lacina Martin (EKL2), Taufnerová Denisa (EKL3)

  • St
    07
    Led
    2015

    12:35 - uč. 8 - ŠPANĚLSKÝ JAZYK

    Fux Jaroslav (EKL4), Jelínková Kateřina (EKL3), Jelínková Tereza (EKL1), Kludajová Aneta (EKL3), Kotenová Nikola (OAK2), Kubisková Eliška (EKL1), Martinuková Dana (OAK2), Pacáková Andrea (EKL4), Smrčková Kristýna (OAK1), Šmídlová Aneta (EKL3), Uldrichová Kristýna (EKL3), Vokurková Simona (EKL3), Vondráček Jakub (EKL1)